bugün

bilinçli yapılan gizli bir am çağrısı.

gözde çok güzel. oldum olası onu düşünerek, mastürbatif bir insan olmuşumdur. sevgilimin amını zaten biliyorum. otoban modeli uzun am. ama gözde'yi henüz tatmadım. sırf bu yüzden hayallerim sertleşiyor. dardır kesin diyorum. kesin dudağı içeride amlıdır. yok yok, gözde sarkık dudaklı amlı olamaz. her gün duş alışını düşlüyorum. lifi poposunun arasında gezdirmesini, köpüklerin süzülüşünü. kafayı yiyor insan.

ah o etikler. siktiğimin etikleri, ahlakları. en fazla kanka muhabbeti yapabiliyoruz. bize güvendiği için evine alıyor. çünkü sevgilimizi çok seviyoruz. -biliyor bunu-

bu durumlarda insanın eline geçecek ilk ve tek fırsat, kız arkadaşı ile kavgalı olduğu anlarda yapacağı teselli görüşmeleridir.

"belki gözde de benim damarlı yarrağımı hayal ediyordur" savımı güçlendirici tek kanıt, onun kelimelerinde gizli olacak.

nitekim başlıyorum;

- ebru çok iyi biri yanlış anlama ama biraz inatçı ve bencil.

"ya benden duymuş olma da, biraz bencildir evet." dediği anda onu sikeceğimi anlıyorum. diyorlar bunu. kızlar zevkleri için her ahlaksızlığı yapar. o cümle benim için arkadaşını satma cümlesi. amım senin olsun yiğit oğlan cümlesi. siktir et onu, bana sok cümlesi.

bu tiyatroda, hakedilen ballı memeleri yalamak için yalanlara, oyunlara, faiz lobiciliğine devam edelim dostlarım.

emin olun ödülü alıyoruz sonunda.