bugün

kızların elde edebildiği bir durumdur. hele bir de ağlarlarsa kesinlikle karşı konulması oldukça zor bir baskı oluşturur. işte böyle durumlarda yapabileceğiniz ya resti çekip ilişkiyi bitirmektir yada haklı olsanız dahi aşağıdan almaktır. işte ikinci seçenekte olay kopmaktadır. Eğer sizin alttan alacağınızı hesaplayarak bunu yapıp yapmadığını anlamak önem kazanır böylesi bir durumda. Her şey tahmindir ama insanız ve art niyet aramayı gerçekten severiz.Bakalım bu işin sonucu nasıl olacak? Son verdim kalbimin işine şarkısı da tam winamptan random olarak çalmaya başlamışken nasıl davranacağımı bilemiyorum. Sonunda gerçekten her şey zarar ve ziyandan başka bir şey değildir. Peki yaşadıklarımız. Yaşadıklarımızın bizde bıraktığı derin izler, ilk kez onda tattığımız duygular.gerçekten tam bir çıkmaz. para kaybetmeye alışık bir analist olabilirim ama insanları kaybetmeyi kaldıramıyorum. Gerçekten ey sözlük adam olmanın bedelini taviz vermek mi dimdik durmak mı olduğuna karar veremiyorum. Yine winamptan kar taneleri çalarken alıcı kuşlar gibi tüm duygular başımın üstünde dönmekte. Şimdi ey sözlük umuduma sarılıp yatacağım. elbette uyumayı çok istiyorum umarım bu gece çabucak biter. Yarın yeni bir gün ve yeni bir umut olacak. Ama sözlük kaybetmeye dayanacak gücüm kalmadı. Ya Rabb! Sana sığınıyorum...
bir başka erkek trip yaptığında burnun üstünde yumruğu görürken bir hatun trip yaptığında fonda Tarkan'dan kuzu kuzu şarkısının çalmasıyla beraber yaşanan içler acısı durumdur.