bugün

aslında, başlık, "sevgilinin gözüne girmek için kaliteli entry yazmaya çalışmak" olacaktı fakat olmadı, ne olmadı derseniz, kısmet olmadı.

her şey hoşlandığım kıza uludağ sözlük ü anlatmamla başladı. başta pek takmadı ama üsteleyince kabul etti göz atmayı. biraz kendimi övmek adına "öyle her önüne geleni almıyolar sözlüğe" dedim. ilk başta kendi beğenilen entrylerimden birkaçını gösterdim, biraz tebessüm etti, "beğendi herhalde" dedim fakat bir an şukela butonuna basma gafletinde bulundum. celebrity diye de tabir edilen sözlüğün taşşaklı yazarlarından birinin bir entysi gelmişti ekrana. kız entryyi okurken gülme krizine tutuldu, ilk defa böyle gülerken görmüştüm onu, işte o an benim entrymi beğenmediğini anladım. "noldu" dedim. "acayip siteymiş, kim bunu yazan merak ettim dedi". "napacan kilimcinin kör oğlu" dedim. sonra allah tan sol frame göz attı da siteden soğudu kız. bu ne lan böyle elin entysini okuyup kırıtmalar. işte o gündür bu gündür başıma komik bir olay gelip sözlüğe yazmayı bekliyorum. gün gelecek, hoşlandığım kız benim entrylerimi de okuyup gülmekten yerlere yatacak. lan yoksa o entry yi yazan benmiyim deseydim. yok yok valla şakasına dedim, yaparmıyım hiç öyle bişey. emeğe saygımız var tabiiki.
(bkz: askim coraplarin da islandi mi)