bugün

sevgilinin facebookundan tüm kızları silmek'e karşı açılmış başlıktır. çok ilkel bir davranıştır.
(bkz: taş devri)

edit: sol frame bakınca sanırım birisinin sevgilisine karşı güven duygusu ile ilgili ciddi sıkıntıları var.
(bkz: sevgilinin facebookundan tüm kızları silmek) (bkz: sevgilinin rehberinden tüm kız numaralarını silmek)

uzak durmak lazım o sevgiliden. sizi de kesebilir alalh korusun dilerim.. *
ne yaptınız da sildi bu da ayrı konudur. bazı sevgililer çok lakayıt olabiliyor normal arkadaşlarına..
kıskanç kızın erkek versiyonu. helal olsun böyle sevgiliye. yürü be koçum.
saçmalıktan başka bir şey değildir. ulan zaten ben o kişiyle sevgili olmuşsam ona güvenmek zorundayım onun profil şifresini niye alayım niye milleti sileyim.
silmeyi geçtim, facebook hesabını kapattıranlar bile var yahu, bu kadar kıskançlık olmaz ki.. saçmalıktan başka bir şey değil. belli ki ilişkileri güven üstüne kurulu değil.
eğer kız çok kızmışsa "anana da böyle yaptılar ama affetmedi" diyebilir.
bunu yapabilmek için baştan sevgili kişisinin şifresini bilmek lazımdır. bu ne aymazlık anlamıyorum arkadaş. sevgilinin yanında osuramıyorsun ama onun özel hayatına bu kadar karışabiliyorsun. vay amk.
kız bisexuel ise çok da farketmeyecek durumdur.
kıskançlık belirtileridir. yaparım lan. kıskanırım arkadaşım. hatta arada lazım olmasa facebook unu bile kapattırırdım.
seven her erkeğin yapması gereken bir davranıştır.

seven insan sevdiğini ottan boktan bile kıskanır aga. bunun güvenip güvenmemekle alakası yoktur.