bugün

insanın içini acıtacak, kalbini kıracak kötü tecrübe.
(bkz: dokunup hissettiğim kadını bana aitmiş sanırken)
seninde başkasını sevme vaktinin geldiğini öğrenmekle eş değer tecrübedir. *
evlat acısı gibi koyar. allah düşmanımın başına vermesin. hele hele eski sevgilisini sevdiği öğrenilirse yağlı kazıklara oturduğunuzun resmidir.
salağa yatabilirsin, yada salağa yatırılabilirsin.

kırmızı hap mı? mavi hap mı?
yıkılmak, kalbin sızlar, haykırmak istersin belki ama olmaz, elinden hiçbir şey gelmez sadece duyarsın ve sessizliğe bürünürsün.
kalbinin ortasına oturup kalkmayan bir sancıdır. sadece o an değil ömür boyu kanatır.
sevmesin başkasını ya*
büyütür.
aslında o kişinin hiç sevgilin olmadıgı gerçegidir.
günün birinde gerçekleşeceğini bildiğin, kendini hazırladığın ve gerçekleştiği zaman her ne yaparsan yap insanı üzen hadise.
gercekten asksa ıyıce buyur ıcınızde.. ve daha da baglanırsınız..
yok eğer psikopatsanız onun baskasını sevmesı benı ılgılendırmez, onemlı olan su an benım onu sevmem gıbı kara sevdalara gırersınız.

guzeldır ama, ozluyorum oyle bır durumu hala ben ustunden vakıt gecmıs olsa da.
şarkılara vurursun kendini. gittiğin yerde onu görüp "dünya nekadar küçükmüş" repliğini kullanıp sallamamak istersin. ama kemirir seni. ihanet olarak algılarsan filim tadında bir hayat seni bekliyor demek.
sizin içi kıyametin başlangıcıdır.

şaka lan şaka, seni sevmiyorsa zaten hiç senin olmamıştır, takma kafaya. o söz farklıydı sanki, amaan neyse siktir et.

kız mı yok olm!?
bırak gitsin dönerse de senin falan olmasın zaten.

(bkz: ölü taklidi yap gider)
çok fena koyar.
can yakar, kolay kolay unutamazsınız. * *
(bkz: bunalıma kadar gittim döneceğim)
yıllar önce yaşadığım bir duyguydu. nasıl tarif etsem? bu duyguya şöyle bir benzetme yapayım, öz annenizin sizi değil de herhangi bir çocuğu sizden daha çok sevmesi gibi... kıskançlıktan öte can dağlayıcı bir duygudur. aman sizinki de iş mi şimdi nereden getirdiniz aklıma?

not: ha yıllar sonra dönmek istedi ama yeni sevgilimle ona nanik yaptık.
işerken, penis deliği birden tıkandığında ne hisserden ona benzer duygudur.
yeni bir derse başlamaktır. (bkz: buhrana giriş)
takılan boynuzları öğrendiğinde salaklığına doyamadığın andır.
öğrendiğinde karşısına geçip, eline ne geçtiyse fırlatıp tırnaklarınla veya siviri cisimlerle (en güzeli hepsini birlikte yapmak) onun görünebilecek heryerine zarar vermek en zevklisi.. o yaralar iyileşene kadar kendini görüp yaptığı için üzülecek.. (yaşanmış ve denenmiştir) amma gel gör ki o yaralar iyileşene kadardır herşey.. gider.. ona da gitmez başkalarına gider..
her hareketinin her bakışının her dokunuşunun yalan olduğunu kanıtlar ve bu anlar bir bir akla geldikçe, her seferinde daha can acıtıcı olur.
inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost hayata yeni bir sayfa açmanızı sağlayabilir. Belki .
insanın içine oturur yani. başlarsın geçmişdeki anıları düşünmeye hepsimi roldü diye.aptal gibi hissetmeye başlarsın.
+ seninle konuşmamız gerekiyor.
- peki
+ ben başkasına aşık oldum.
- (çok uzun ve anlamsız bir sessizlik)
+ bişeyler söyle !
- mutluluklar dilerim. * * *