bugün

Böyle puşt gibi ibne gibi bir şey.
son 3 gün içinde bu rezil durumdan kurtulmuş bulunuyorum. ha sevgili miyiz? hayır. arkadaş mıyız? o da hayır. tek kelime etmeden sik gibi bıraktı. sadece kızgın mısın dedi. kızgınım amına koyim.
Erkeğin kullanıldığı durumlardandır. Kıza ikimizde çocuk değiliz. Bu kadarı bana yeterli değil,ya ilerisi ya da konuşmayalım dedim. Hiç oldu. Üstünden bir buçuk yıl geçti ama iyi oldu. Şimdi nişanlım var.
Flört etme durumudur. Biraz daha genişten almak gerekirse fuckbuddy lik olabilir.
(bkz: mesajlaşmadan bir aşağı açık oylaşmadan bir yukarı)
Inna'nın dediği gibi "more than friends"

Samimiyetsiz bir ilişkidir. 2 türlüsü vardır;

1) Kankayız vb. derler çünkü iki taraf da birbirinin çapkınlıklarını, pisliklerini bilir. Birbirleri ile sevgili olsalar, iki taraf da kazık atıp duracaktır.

2) Bir taraf gizli gizli hoşlanıyordur ama karşıdan yanıt gelmiyordur. Hoşlanan taraf, bağlantıyı koparmamak adına bu arkadaşlığı kanka gibi devam ettirmek ve fırsat kollamak ister. ilk fırsat sunulduğunda da kendini açacaktır.

Gördüğünüz üzere, ikisinde de sonuç hüsran. Kanka ayağı g*t ayağı diye bu yüzden diyorlar.
ıyyy en kötüsü . uzak olsun . yorar bitirir adamı.
fuck buddylik değildir. iki insanın birbirini sevmesi (burada iki taraftan biri daha çok veya farklı anlamda seviyor da olabilir) fakat bir ilişki yaşayacak kadar birbirleriyle olmak istemedikleri belki de sıkılacaklarından korkmalarından kaynaklanan bi ilişkidir. sadece bi tarafın kafası karışık da olabilir.
Flört durumu.
adres tarifi heralde?
Dumur eden durumdur.
En tatlisidir en. Istemsizce guldum lan. Oyle guzel hesap edin.
fuck buddy'den bir aşağı kankadan bir Yukarı.
insan özlüyor.
Zamaninda ender yildizhan cizerdi, bir tik alti veya ustu.

Aşktan öte, seksten beri.
keşke hep öyle olsa. ama olmuyor, biz kızlar belirsizlik sevmiyoruz bu konuda.

(bkz: biz şimdi neyiz)
Biz şimdi neyiz durumudur.