bugün

odunu sulasak yosun tutar, sen odun bile olamazsın.
Şimdi sahiden bitti mi?

(geri dönmek için veya geri dönmesi için açılan bir kapı)
sevgiliden ayrıldıktan sonra sms atmamamak, telefon açamamak gerekir. yok bunları yapıyorsan ayrılmamışsın yada ayrılığı kabullenememişsin demektir.
sen benı bırakamazsın çünkü ben senden çoktan vazgeçtim.*
aklını bende unutmuşsun. al lazım olur.
sen şimdiye kadar benimle olan sevgililerimden en güzeliydin.
atılacak mesaj geri dönmek isteyip istemediğinize. ayrılıktan kendinizi sorumlu tutup tumadığınıza göre değişir.
dönmek istemiyorsan içindeki her şeyi boşaltırsın.
bir ihtimal kalsın istiyorsan hani sıkılırsan yanlızlıktan felan belki dönerim diyorsan. içimdeki sana olan duygular geçene kadar başkasıyla beraber olmicam diyebilirsin.
içinde azıcıkta olsa pişmanlık varsa. kendini suçlu hissetmemek için güzel bir şiir döşersin sonra kararı ona bırakacak şekilde bir kaç cümle bundan sonrası ona kalmıştır vicdanını sızlamsıda geçer.
yarın nerde buluşuyoruz?
beni unut.
eyy özgürlüüükkkk !
yazar gönderirim *
hayat sana senin dilediğin gibi bir sevgili versin ve har zaman mutlu ol ki bir daha beni mutsuz etme.
"allah belanı versin"
go home yanky!
Ben gideni değil,giden beni kaybetmiştir, mıy mıy...
haydiin ozamn iyi akşamlar koç!

not: gerçek bir hikayeye dayanır.
Bundan sonra mutlu olamicam ama biliyorumki sende mutlu olamayacaksın.
(bkz: peki)
haklısın, daha iyilerine layığım.
yüreğim, yoruldu seninle ama daha bıkmamıştı..
(bkz: görüşürüz)
herşey güzeldi ancak güzel gidemedi. ne busenin kokusu kaldı ne de yanağımdaki tuzlu hüzün....
eğer gerçekten ama gerçekten iliklerinize kadar aşık olduysanız ve hala aşıksanız şöyle birşey olabilir;
"sni asla unutmıycam, sni çok seviyorm, iyi insnlarla karşılaş hep mutlu ol ben mutlu edemedim belki ama seni mutlu edicek değrni bileck bri çıkr inş. karşına, lütfn kedne ii bk hşçkal aşkm." *
"ben seni s.ktiğimi sanıyordum ama sen beni s.kmişsin. elveda."
hayvansın taaam mı.
" her şey için teşekkürler... " *