ilişkide bir taraf atılan mesajlara cevap vermediğinde diğer tarafın boş mesaj atmak suretiyle karşı tarafın telefonunu titretme durumudur.

Bir pazar sabahı kahvaltımı yaptıktan sonra kitabımı alıp tuvalete girmişim. Bir bardak çay ve bir dal sigara eşliğinde patır patır sıçmaya başlamışım. güz alacakaranlığın ejderhaları eşliğinde patır patır sıçarken dış dünyadan tamamen kopmuş bir haldeyim. Konuyu uzatmaya gerek yok. 20-25 dakikalık bir süre boyunca tuvalette kaldım. Çıktığımda telefonumda saçma sapan mesajlar, ardından boş mesajlar. aramalar. Kıza bir şey oldu sandım. Mesaj attım. Cevap vermeyince aradım. Açtı. Gayet soğuk bir tonla konuşuyordu. Ne oldu? dedim. Niye cevap verilmiyormuş o telefona, ne bok yiyormuşum. Allah insanı sevgili gazabından korusun sözlük. Dinimiz amen.
boş işler peşinde koşan sevgili eylemidir.
msn de cevap geç geldiğinde önce birkaç çeşitli smile atıp ardından orda mısın? yazıp yine cevap gelmediyse ısrarla titreşim gönderen kişidir aynı zamanda. (bkz: ya sabır)
bir sevgili varmış canı sıkılan canı sıkılan
boş adam işi.
takıntılı adamın işidir, tehlikeli adamdır. kızın bu heriften kurtulması gerekmektedir.
sıçarken çay içen adama fazladır bile.
genelde ilişkiler yeni başladığında yapılan triplerdir. ilişki olgunlaştıkça ve güven kazanıldıkça şöyle düşünüyor insan:
-aşkımın çok önemli bir işi var demek ki..
hem her mesaj karşılıklı olmak zorunda değildir ki. herşeyde karşılık beklemek aşkın bittiğinin gerçek göstergesidir.
sevgiliye yapılacak en büyük işkencedir.
not:sürekli telefon öter durur.
(bkz: sevgili demişsin ama bu kız akıl hastası birader)
mesajının iletilmediğini sanan sevgili modudur.
tartışıldığı zaman kendini hatırlatan insan hareketidir.*
çocukluktu.
Saçmalık.
Nefret edilesi durumdur. Hele de ısrarı sevmeyen kişiler için.
(bkz: kezban professional)