bugün

çok ama çok tatlı konuşan sevgili karşısında daha fazla dayanamayıp içinden geldiği şekilde davranmanın sonucudur.
o çilek dudaklar öp beni öp beni diye bağırırken, üzerine tatlı tatlı konuşunca durum dayanılmaz bir hal alır.
önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa bakılır çevrede tehlike yoksa, dudaklara yapışıverilir.
en sinir olunası durumdur. Karşıdakinin seni dinlemediği ne anlatmaya çalıştığını anlamadığı sadece tek şey düşündüğünün göstergesidir.
(bkz: amerikan film klişeleri)
sevimli bir eylemdir. sevgilinizin üzerindeki etkiniz onda yarattığınız dayanılmazlık bir kez daha ispatlanır o an. bunu devamını getirip işi ilerletmek için değil de sadece o an içinden geldiği için yapmışsa öpülen sevgili üzerindeki tek etki mutluluk olacaktır. *
bu eylemi gerçekleştirirken aynı anda sevgilinin kafasını iki elle tutmak sünnettir.
gayet seksi bir eylem. sevgili olması şart değil, hoşlandığınız kişinin aniden dudaklarına yapışın.. böylelikle açılma tribinden kurtulmuş olursunuz.
(bkz: hint dizisi klişeleri)
susturmak için yapılan en iyi eylem... sus demek yerine öper kurtulur, sen sağ ben selamet...
(bkz: afganistan kısa film klişeleri)
(bkz: dudak dudağa)
2 farklı şekilde yapılır.
ya artık sus gibisinden bir tartışma sonunda yapılır ya da sevgili size bir şey anlatırken, o tatlılığa dayanamayıp içinizdeki sevgi patlaması sonucu yapılır.
sevgilisinin konuştuklarına önem vermeyip dudağını izleyen, öpmek için pusu kuran sapık, saygısız ve öküzce davranan insanın hareketidir.
kariyer sayibi bir bayan için direkt olarak tokat basılacak durumdur nedeni ise kendisine saygı göstermemesidir ama içine kapanık bir kariyer sayibi kendini hep dışlanmış biri olarak görürse karşısındakine ayak uydurur yok ezilen biriyse o zaman durum çok daha farklı olur.
kavganın ya da tartışmanın tam ortasında yapılması gereken hadisedir.
Sevgiliyi susturmak için yapılan bir eylemdir. Sevgili güzel konuşurken yapılırsa bu. Sen sus dudakların konuşsun anlamını verir. Ellerinizi onun vucudunu kavrayacak şekilde kullanırsanız daha hoş bir öpücüğe sebep olursunuz.
sevgilinizin size kızdığı anda yapılması gereken bir davranıştır. tokat mokat atamaz, itemez. çok güzel bir eylemdir. "artık sus seni seviyorum işte" der gibi.
hoş değildir. sevgili konuşurken yeter amk diyip birden dudaklarına yapıştırdığım vakidir.
içten gelen hoş bi davranış işte. karşındaki çok tatlı konuşuyorsa kendini tutamazsın.
tam ayrılırken düşünülen hasidedir. nitekim cesursanız sonucuna ulaşabilirsiniz ancak. aksi takdirde yalnızca düşüncede kalacaktır. hadi biraz cesaret...
görsel
eğer ki ciddi bir sebepten kavga etmiyorsanız sevgilinin hoşuna gitmesi muhtemel davranıştır.
ya da
--spoiler--
"artık sus seni seviyorum işte"
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar