bugün

bildiğin lümpenliktir, bir şeyin anlamını bilmeden, hafiften de kafa yormadan o işin cefasını çekmeye çalışmaktır efendim.
o nasıl bi saçmalıktır öyle, hatun gitsin kendine neredeyse etiket taksın, sen git namus bekçiliği yap. olmaz öyle iş.
türkçe bilmemektir zira sevgili bikini giymişken "müslümanın" diyebilmek türkçe bilen biri için hakikaten zordur. lakin müslümanın değil de müslümanım olarak bakılacak olursa söz konusu başlığa denilecek şey hasiktir yok daha neler dir.
edit: (bkz: ışık hızıyla başlık düzeltmek) canımsın.
bikini giyen müslüman olmuyor da, böyle düşünen mi müslüman oluyor vay kaliteli (!) müslüman...
bikini giyerim müslümanım ne olcek şimdi dinmi değiştiriyim .
Din'i Görünüşe göre sınıflandıran bir kişinin kafasındaki düşünce söylemidir.
kendiyle çelişen, en büyük derdi, sözlükte nasıl dikkat çekerim olan kişi beyanı. saçmalık.
Günah işleyen müslümana kâfir denmez. Çünkü Ehl-i sünnete göre, bir insan günah işlemekle kâfir olmaz. Bid'at fırkaları, günah işleyene, kendileri gibi düşünmeyen müslümanlara kâfir demek sapıklığında bulunmuşlardır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Mümine kâfir diyenin, kendisi kâfir olur.) [Buhari]
yanlış olan neresidir sorusunu düşündüren kişicik cümlesi.

adam nikahsız manitayla tatile gidiyor, seks, alkol oh babam her türlü macera ama sorgulanan adamın müslümanlığı sevgilisi bikini giyince sorgulanıyor sadece. ne saçmalan. hiç mi düşünmüyor insanlar bu yargıyı oluştururken. ne kadarını kullanıyorsunuz beyninizin. he demek istemiyorum. alkol alan seks yapan adamında müslümanlığı sorgulansın. yaşayış tarzı ve kişinin dini algılayışı kimseyi bağlamaz. buralara çıkıpta polemik konusuda yapılamaz eğer yapılırsa saygı görmez, dalga geçilir, lan bunda göte sürülmelik akıl yok denilip sonsuza dek siklenmezsiniz.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya) bikini ve müslümanlık. hangi devirde yaşar bu örümcek kafalı insanlar anlamış değilimdir hani.
sevgili? flört fuhuş değil miydi? siz dediniz valla ben demedim.
beyin arama sonucu : bulunamadı!
bikiniyi çıkarsın mı amk! daha mı iyi? tövbe, tövbe!

tanım: kişiyi ilgilendiren durum.
ilginçtir, haber bültenlerinde gördüğümüz; aşığı ile basılıp, tahtalı köye yatay geçiş yapan kadınlar, hep kapalılardır.

ben hiç bikinili fotosunun altında kocasını aldattı suç üstü! yazan bir hatun görmedim.

ha konumuz müslümanlıktı, pardon!

yolu sizin vakko' dan geçen, kadınları kapatıp, yılda bir ay oruç tutunca geçiştirdiğiniz müslümanlık.

iyi müslüman olmak için 4x4 jeep mi? yoksa bikinili hatunları kapatmak mı lazım hocam?
"denize donsuz mu gireydi?" denesi cümle.