bugün

an itibariyle ikilemde kaldığım durumdur. her ne kadar az yaş farkı olsa da, gene de insanın içine kurt düşmüyor değil.
tanım: sevgiliniz olması istediğiniz kızın sizden 9 ay büyük olduğunu öğrenilmesidir.
edit: 95-94 tarihler.
Takılmamak gerekir. 9 ayda gelişim olarak en fazla ne kadar fark atmış olabilir lan öyle düşün.
Bu durumda yapılması gereken

(bkz: Yolla panpa)
Yeni ergenliğe girmediyseniz sorun olmayacaktır. Muhtemelen iki taraf da yeterince olgunlaşmıştır.
yaş farkı sevmeye engel değil de sevgilinin de adayı mı olurmuş lan?
Sevgili ' adayını' biraz seviyorsan, sevseydin bunu takmazdın orası ayrı mesele tabi de, hiç fark etmeyecek olay. Yaşın hiç bir şekilde önemi olmadığını düşünüyorum. Son sevgilim benden 10ay küçüktü. Ondan önceki 8yaş büyüktü. Evet dalga geçen çok ama, beyin önemli anlaşıyorsanız sorun yok.
pek bir sorun değildir. vizenin birine girdiğim sırada yaklaşık otuz beş yaşlarında bir dünya tatlısı bayan görmüş ve benden yaklaşık iki kat büyük olmasına rağmen az kalsın yemeğe çıkmayı teklif etmeye gidecektim fakat öğrendim ki evli bir çocuk annesiymiş. ah ulan sözlük ızdırabımı gel de bana sor bir de. yani demem o ki evli bir kadınla karşılaşmadıkça aşkınızı ezmeyin sakın.