bugün

(bkz: asla)
Seven insan ne olursa olsun terketmez.
dün itibariyle sevgilimden ayrıldım. Sevdiğimi düşünüyorum herşey normaldi ayrıldığım sıra ama her tartışmamızda birbirimizi çok kırıyoduk ve bir orta yol bulamıyoduk. Ben buyum ben de böyleyim hadi bakalımda tıkanıyodu. Yine bi kavganın eşiğinde bi ömür bunları yaşayamayacağımızı, birlikte mutlu bi geleceğe olan inancımın bittiğini söyledim ve ağlaşa ağlaşa ayrıldık. Şimdi sorun şu ki aşk herşeyi affeder mi?? Bu zımbırtı yedi bitirdi beni.
eder. seven sevdiği için yeri gelir ondan vazgeçer.
seven insan terk etmemeli.
tüm zorluklara karşı arkasında durmalı mücadele etmelidir.

aşk şu iğrenç dünyada kalan en temiz duygulardan sadece biri.
küçük bir çocuğun sınıf arkadaşına karşı hissettiği, ancak adını koyamadığı duygular kadar temiz.
Seven insan terkedemez. Sevgi varsa ustesinden gelinir her sorunun. Sakin bir sekilde olumsuzluklari belirlemek fayda sağlar, olumlu yönde değiştirmeniz açısından. Sevgi kolay bulunmuyor. Anlamıyorum ki arkadaş mükemmel insanlar istiyorsunuz karşınızda, bazı kusurlari da hoş görün yahu insanız.
terketmez sevgi ilk zamanlarda olsa bile bu düşünce akla geldikten sonra bitmiş demektir.
etmez. etmemeli.
edebilir cunku seven insanin akli normal insan gibi calismaz ve bir seyler kurar dusunur sonunda sevgiliden ayrilma yolunda kararini verir. belki daha az aci cekecegini sandigindandir. diye cevaplanabilir sorunsal.
Yapar ya da yapmak zorunda kalır.
Büyük ihtimal 3-4 gün sonra canlı örneğini göreceğim hatta kendimin yapacağı şey. Sevmek yetmiyormuş meğer, beklemek, zırlamak.
Cevabı net olan sorunsal.

Terk edemez, kimse kimseyi kandırmasın.

Burası yeşilçam değil aq.