bugün

bugunkü maçta *özellikle ileride attığı golle skora katkısı olan servet'in maç boyu atak yönüne göre sağa sola kaymaları sayesinde daha ilk 15 dakikada altı pas ile ceza sahası çizgisi arasında sümükten küçük bir gölet oluşmuştu -dikkatli izleyiciler farketmiştir.- ve maçın sonlarına doğru talihsiz maltalı 11 numaralı oyuncu maçın son 4-5 dakikasında malta kontratağa çıkarken süratinde verdiği etkiyle bu gölete düştü ve oraya yapıştı.hala can çekişiyor olabilir.
burada hata servet'te değil, fatih terim'in servet'i birebir tutması için görev verdiği ibrahim toraman'da.servet'i yakından tutmadı.
e bu arada arkadaşlarım beni yukarıdan uyarıyor 11 numaralı oyuncu "mallia" isimli futbolcu imiş.
(bkz: servet çetin in nezle olması)
aldığımız son habere göre görevlilerin yardımıyla bu durumdan kurtulan futbolcu.
kanal 1'de yayınlanan filmin devamı program ekibinin ziyarete gittiği futbolcu. mallia olay sonrası travma geçirmiş ve kendine uzun süre gelememiş. sosyal hayatı sıfır olan mallia'nın asıl işi su tesisatçılığı. bu olaydan sonra malta esnafının yüzüne bakamaz hale gelmiş. mallia olayı şöyle anlatıyor:
"yamulmuyorsan maçın son 4-5 dakikasıydı. türkiye tüm hatlarıyla yüklenirken kontraya çıktık.az adamla yakalanan türkiye karşısında tam pozisyona girecektik ki servet'in sümüğünden oluşan göletin içine düştüm.bu sırada çevredekiler yardıma koştu ve zor da olsa beni çıkardılar. servet'se bıyık altından pis pis sırıtıyordu. şimdi psikolojik tedavi görüyorum."