bugün

burda önemli husus hep arkanda bir ipucu bırakarak polise yakalanmadıkça polisin cinnet geçirecek seviyeye gelebilmesini sağlamaktır. yoksa öldür asite at tek bir dna bulunmasın hiç eğlencesi yok yani anlatabiliyor muyum?

dikkat edilecek diğer bir husus polis ile hep taşak geçeceksiniz ki polisler size iyice kafayı taksın.

yine ayrı bir nokta olarak kurbanlar rastgele seçilmemeli bir konsept halinde öldürülmeli. arzu edersiniz kurbanlar arasında geçmişte birbiri ile bağı olanları tercih edebilirsiniz. polis bir sonraki kurbanı tahmin etmeye çalışırken bırakın kahve manyağı olsun.

yine öldürme şeklinizin bir stili olmalı. cesedi görenler demeli ki yine aynı orospu çocuğu yapmış.

konsept dahilinde sadece belli bir bölgeyi seçerek sadece polisin değil bölge halkının da dikkatini çekerek level atlayabilirsiniz. ( acemi seri katillere tavsiye etmiyoruz)

yine bunlara ek olarak bakın burası çok önemli olayla ilgilenen cinayet büro amiriyle yakın arkadaşlık kurabilir level 3 e atlayabilirsiniz. ( sadece profesyonel seri katillere tavsiye ediyoruz )

bu kadar orospu çocukluğu yetmediyse işin içine biraz da teknoloji katarak kurbanlara veyahut polislere mail atabilir, telefon açabilir bir sonraki cinayet hakkında ipucu verebilirsiniz.

ha bu kadar orospu çocukluğu bana yetmez abi götüm kaşınıyor diyorsanız size vip paketi öneriyorum. vip pakette neler mi var? efendim kurbana öldürmeden önce işkence ediyorsunuz. ileri orospu çocuğuyum ben abi itin uğursuzun önde gideniyim diyorsanız tercihen cesede işkence de yapabilirsiniz.

tüm bunları yapabiliyor özellikle son maddeleri uygulayabiliyorsanız siz de artık seri bir katilsiniz. bakın burası çok önemli tüm bu itlikler için iyi bir çaba sarfetmeli ve zekanızı kullanmalısınız. çünkü (bkz: itlik mesai isteyen bir iştir)
Odunu yemekle sonuçlanabilir.