bugün

bazen bir yazarın yazılarına feci halde takıyosun ve o kişiyi eksilemeden duramıyorsun durum aynen de böyle, çoğu kişi de yapmakta.
bu başlıkta onu daha fazla tahrik etmeyin.

not:ben değilim ama hedef oluyorsunuz iyice.
itraf ediyorum o benimdir. Çok ciddiyim zevk meselesi.
anasıyla sorun yaşayan ibnedir. anası da başkalarıyla iyi geçinir. çok karmaşık bir durum.
anasını andığınız an hemen susan ibnedir. faaliyeti keser ve duraksar. sonra ehhh deyip yine çalışmaya devam eder. sonuç olarak ibne her türlü ibnedir. anasını sikseler bile umrunda olmaz.
an itibarıyla sessizliğe bürünmüştür. duygulandı galiba.
niyeyse takarlar yazarlar bu tiplere. eksiledin mi? aferin iyi yaptın, ne de güzel yaptın beni eksilemekle. peki, sen eksiledin diye ben susacak mıyım? tabii ki de hayır delikanlım. ama öyle kıyıda köşede saklanma, gel bi çayımızı iç, iki lafın belini kıralım. olma mı ya la.

eksile annem eksile ohhhh suyundan da ko biraz ki lezzetli olsun. senin bu eksilerin beni ırgalamaz be gülüm, bana dokunmaz. sen biraz da eksi oy alınca ağlayanlara, eksi aldığı entrylerini silenlere de uğra ki havamızı bulak la. *

canısı ya canısı.
Bana dadanan ibne. Çok şeker. Evet.
(bkz: wistonbox) olan kişidir. Canım sıtkın basıyorum önüme gelene kusura bakmayın.
benimdir, evet çok nadir artı oy verip daima eksiyi basarım.
allaha şükür öyle bişey yapmadılar bana.
sözlüğün afacan çocuğudur.

dokunma abisi daha o küçük
seovinin sevt'idir.
Bulup goren varsa yakalayın linc edelim pici.
bulup çükünü keselim ibnenin.
görsel
Orospu çocuğudur.
Benimdir.

(bkz: çok zevkli lan)
başkalarının kendisini onaylamasını bekleyen takıntılı sözlük yazarı söylemidir.

senin yazdıkların değerliyse (veya değersizse) o eksilese ne olur, eksilemese ne olur?
Size aşıktır dikkat çekmeye çalışıp kaçan kovalanır taktiğini uyguluyordur.
o kendini bilir haha mal yemin ederim ya. *
Bir itiraftır.

Beğenmediğim başlıkları eksilerim.

(Şimdi gelsin eksiler)
Hıncını mazlumlardan alan pezevenk.
Birkaç gündür cinsellik içerik yazmaya başlayınca bana musallat olan ibne.
bir yazara sinir olduğu için onun yazdığı tüm yazıları eksileyen haysiyetsizdir.
kim eksiliyor ya?