bugün

seviyorum bu kızı. sempatik bir aktristir.
Son reklamında yukardan aşağıya çizgilenmiş göbek deliği ve kalça çıkığı olma riski ile karşı karşıya bir yürüyüşü vardır.

o nassssssıl bir yürüyüştür. merak konusudur. kırıtmanın geldiği son noktadır.
(bkz: Sevilay).
kendisini pek sevmediğim ama oyunculuğunun iyi olduğu aşikar kimse.
Medcezir adli dizide simdiye kadar ki en gercekci sahneyi oynayan hatun. Guzel haykirdi "allah beni kahretsin" diye...

Bize de amin demek duser.
çok çabuk kartlaşacak ve yavaş yavaş kartlaşan hatun. bir adanalı zamanlarına bakın bir de şimdiki haline ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.
kareli gömlek giyip saçlarını toplayınca erkek sandığım oyuncu.
bildiğin yola sümküren dayıymış ya.
adanalida da oynaya erkege daha cok benzeyen parantez bacakli oyuncu.
0 oyunculuk 0 güzellik.
bu kızcaza çirkin diyen viktorya sikrıtta çaycı falandır amk.
Yokluk yaşayan(görmemiş) ve gözü bozukların güzel bulduğu kişi.
Mahallenin sumuklu kizi modunda takilan oyuncu mu manken mi sarkici mi oldugu belli olmayan hatun..
burnundan sümük eksik olmayan güzel kız. dizi mizi hatta tv izlediğim yok facete paylaşıyorlar görüyoruz.
amerikan dizilerinde ve filmlerinde hep ikinci hatta üçüncü kadın olabilecek, ama ülkemizde yere göğe sığdırılamayan, ergenlerin tatlı rüyası. salya sümük ağlamayı gerçekleştirdiği için oyunculuğuna +1 veriyorum. ya da vazgeçtim sümüğe +1 ,serenay sıfır oturabilirsin.
görsel
bu kızın yarısı kadar güzel kız merhaba dese eli ayağı boşalan gençlerin , pc başında güzel bulmadıkları oyuncu.
yav he he çok çirkin. senin kız arkadaşının yanında sönük kalır. dizi oyuncusu olmuş ama torpilden. aynen kamil aynen.
pokemondaki saydek. güzel elbette tabii ama ne bileyim bir kadınsılık eksik.
ağzının arka taraflarında birkaç dişi eksik olan güzel.

senin hiç danışmanın, soruşmanın, didişmenin, giyişmenin falan yok mu allahını seversen? ağzını açarak güldüğünde o kadar iğrenç bir görüntü ortaya çıkıyor ki anlatamam...

arka taraf bomboş, tiksinç yemin ediyorum. git düzelttir oraya diş mi ektiriyorsun, kuş mu sıçtırıyorsun bir çare buldur artık...

geri kalan bölümlerinle ilgili bir sıkıntım yok, oraların buraların kalsın...
baştan ayağa silikon olan oyuncumsu. yahu kardeşim güzellik görecelidir de buna da taş gibi demek nedir ya.
(bkz: mıymıntı)
Güzel degil ama asırı bir albenisi var . Her erkek begenıyor.
(bkz: serenay aktaş)
survivor yarışmacısı olmayan , medcezir dizisinde oyuncu olan hatundur. kafalar güzel herhalde.
Survivorda müthiş bir performans sergileyen adam. (bkz: herkesin kafasi karismis)