bugün

marcos antonio senna da silva'nın gerçekliği henüz belli olmayan transfer haberidir. kesinliği olmamakla birlikte sanki olacak gibidir...
şu an dünyada senna yı alabilecek hiçbir takım olmadığı için asla gerçekleşemeyecek transfer. geçen sene azda olsa la liga izleyen senna nın dünyanın en iyi ön liberolarından biri olduğunu bilir. bu yüzden fenerlilere senna nın formasına hücum etmeyi tavsiye ederim.
nedense bana zamaninda fatih altayli'nin yazdigi "kandirmayin fenerbahcelileri, alex turkiye'ye gelmez" yazisini hatirlatan transferdir.

soz konusu yazi icin;

http://hurarsiv.hurriyet..../haber.aspx?viewid=357738

bir de $oyle bi$ey var;

(bkz: roberto carlos un posteri)
bazılarının 1 hafta önceden bittiğine inandığı transfer. (#3823983)
şimdi efendim senna fenerbahçe ye gelebilir, parayı verirsin alırsın. yanlış anlaşılmaya uğramış olmakla beraber senna fenere gelirse götümü keserim gibi bir iddaa yapmadım yapmamda. ancak villareal çatır çatır şampiyonlar ligine girip parasını alacakken, paraya ihtiyacı yokken, senna gibi oldukça kaliteli hatta bana göre ön liberoluk görevlerinin tamamını eksiksiz uygulayabilen bir oyuncuyu neden satsın, niye satsın?
bazılarını hüsrana uğratmış transfer haberidir. an itibari ile sözleşmesinin bir yıl uzatıldığı başkan tarafından açıklanmıştır.
http://www.sporx.com/futbol/ispanya/122772/
şimdi efendim parayla paraya ihtiyacı olan takımın yıldız oyuncusunu alabilirsiniz ancak paraya ihtiyacı olmayan takımın yıldızını alamazsınız. senna böyle bir oyuncu, günümüz futbolunun en önemli mevkisinin, bana göre en kaliteli oyuncularından birini villareal neden göndersin. ancak moral bozmaya gerek yok, sözleşmesinin sadece bir yıl uzatılması 35 yaşında tatil yapmak için fenere gelebileceğini düşündürmüyor değil.
marcos senna başlığı altına "yakında fenerbahçe ile anlaştığı açıklanacak" diyenlere "yakında villareal ile anlaştığı açıklanacak" diye yazmıştım ve sonuç ortada.

(bkz: #3835870)

ne adam gitmek istiyor ne de takımı vermek istiyor. yalan dolan işlerle uğraşıldığı için fenerbahçe bugünkü maçında kovmak için taklalar attığı maldonado ile başlıyor.

sonra da bu yönetim işbilir yönetim oluyor.

hadi canım sizde.
fenerbahçe'ye transferi gerçekleşmeyen hatta fenerbahçe'yi kullanarak yıllık ücretini arttırmış 32 yaşındaki defansif ortasaha oyuncusunun transfer olayıdır.

bu başlık altına yazılan iddialı entrylere bakarak güleriz artık...

(bkz: senna da silva nin fenerbahce ye transferi/#3851180)
(bkz: senna da silva nin fenerbahce ye transferi/#3851205)
(bkz: senna da silva nin fenerbahce ye transferi/#3851207)
(bkz: senna da silva nin fenerbahce ye transferi/#3851250)

edit: başlık-tanım...
oliveyra'nın gaassay'a transferi gibidir bu da, pek çok güzide arkadaşım oldu bitti geldi şu kadar alacak, şudur budur yazıp sonradan sildiler tabi ki entrylerini. silmeyenler de var aramaya inanılırsa. maalesef bazı insanlar dürüst davranıp bilgilerini paylaştıktan sonra entrylerini silmiyorlar. sonra da bazıları çıkıp aha aha aha diye parmakla gösteriyor.
transferin gerçekleşmemesinden çok altında yazılan entrylerin dumura neden olduğu olaydır.

--spoiler--
haftaya birçok kişiyi kocaman bir ''göt'' edecek olay. bekleyip göreceğiz, boşa konuşmuyoruz burada.
--spoiler--

bu tip cümlelerle entry oluşturulup sonra bu kişiler tarafından silinmiyor ve bunun adı dürüstlük oluyorsa; biz almayalım, sağolun.

(bkz: korler sagirlar birbirlerini agirlar)
fenerbahçelileri hayal kırıklığına uğratan gerçekleşemeyen transfer.

(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
(bkz: yılan hikayesi)
hayret verici bir biçimde bu ara hiçbir gazetenin yazmadığı transfer. unuttular heralde. fotomaç olum, önlibero alcaz ya yabancı, yazın işte bunu.

(bkz: fener de senna sesleri)
sen na ptın *