bugün

(bkz: sana kaç lazım)
+ senin windows kaç?
- dört!
+ ne?
- dört.. dört!
daha böyle interneting meting falan yaygın değil sene 96 mı 97 mi ne, gitmişiz kral babamla o zamanın kralı bir bilgisayar almaya... pentium 166 mmx oh be o ne be, bende de o zaman açılışta 56 yazan pentium 66 var windows 3.1 li. aldık geldik bu makineyi üzerinde de windows 95 var eh be üf be... millete anlatıyorum olum ben bilgisayar aldım pentium 166 mmx falan... olum mmx ne lan falan ben de bilmiyorum tabi atıyorum kafama ne gelirse... çocukluk dönemi kıskançlığı işte bir arkadaşım da hasetlik içinde bir soru sordu yarım yamalak bilgisi, duyduklarıyla senin windows kaç?
windows 95 diyivermişim... olum benim arkadaşımda[bir arkadaş anlattı fenomeni] windows 96 var yaaa! hasssiktir ulan iki milyara yakın para döktük o zaman için nasıl windows 96 ya...ulan öyle bir işletim sistemi olmadığını da biliyorum ama içime bir kurt düşürdü puşt. ulan arasam mı şu tanıdık bilgisayarcıyı. velhasılıkelam aramadım o bilgisayarcıyı gitmek nasip oldu, sordum tabi ki! hahaha gülmüştü babacan bir tavırla bilgisayarcı amca yok öyle bir şey demişti. sonra zaten kendisi de bir bilgisayar oyunu hastası olan bu şahıs bana bir need for speed cdsi vererek bir dönem odada saklanarak okula gitmeyip bu oyunu hatmetmemi sağlamıştı.