bugün

şuana kadar hepsi yalandı şuankide yalan suyunun ısınmasını bekliyorum. kısaca yalan erkeğin ağzında sakız gibidir.
fazlaca büyük bir ihtimaldir. onlar sevemezler. en fazla öyle olduklarını sanabilirler.

+seni seviyorum lale. hem de çok. ölürüm sanaa bikbikbik.
-ben ayrılmak istiyorum.
+....................................... *
ayrıca başlık ve ilk entrysini takiben;

(bkz: bluevelve ve aşk)
Eğer gözlerinde görüyorsanız sevgisini 0'dır.
Görmüyorsanız yanlış yerdesiniz...
yüksek olan ihtimaldir.

erkek her zaman aletine çalışır gerçekten seven fedakarlık yapandır. seni seviyorum un ne kadar samimi olduğunu burdan anlayabilirsiniz.
%99.9

O %0.1 ilk kısım da iki güne başka birine gider.

Ulan alayınız yalancı be.
Yüzde binbeşyüz ihtimal. inanmayın yüzyılların en beterindeyiz sevgi değil çıkar ilişkileri var.
Her yalanımızı yakalıyan kadınlarımız başımızın tacı kadınlarımız ne dense bu yalanımızı yakalayamıyor her seferinde numarayı yiyorlar ilginç çok ilginç...
Geçici bir hadisedir telaş olmayın sakin ol zamana bırakın zamanla geçer ekşına gerek yok.
Doğru olma ihtimalini de dikkate almalı mutlaka.. Erkeğin "Seni seviyorum" demesi senden başkasını gözüm görmüyor ve görmeyecek demek değil tabii. Hem gerçekten de seviyodur.

Ancak, unutmayalım, erkek bir süre sonra sıkılır ve genleri itibari ile zaten çok eşlidir. Balarısı olup çiçekten çiçeğe konmak ister.

Gelenek, görenek, evlilik müessesesi, din kuralları, medeni hukuk yani yazılı olan ya da olmayan tüm toplumsal kurallar, erkeği kontrol etmek için var, kadını değil!
Doğru olma ihtimalini de dikkate almalı mutlaka.. Erkeğin "Seni seviyorum" demesi senden başkasını gözüm görmüyor ve görmeyecek demek değil tabii. Hem gerçekten de seviyodur.

Ancak, unutmayalım, erkek bir süre sonra sıkılır ve genleri itibari ile zaten çok eşlidir. Balarısı olup çiçekten çiçeğe konmak ister.

Gelenek, görenek, evlilik müessesesi, din kuralları, medeni hukuk yani yazılı olan ya da olmayan tüm toplumsal kurallar, erkeği kontrol etmek için var, kadını değil!
seven erkek belli eder her haliyle. sen, seni seviyorum demese bile sevdiğini anlarsın zaten. iki kelimesinden biri sana sevdiğini göstermeye yönelikse sevmiyodur emin ol.
Başak burcuysa öyle bir ihtimal söz konusu değildir.
yarı yarıya ihtimaldir. doğrusunu söyleyen dayak yiye yiye yalan söylemeyi öğreniyor. burada suçlu sadece erkek değil yani. seni seviyorum diyen erkek kadın tarafından "tamam bu cepte daha iyisi var mı bakınayım yoksa bununla devam ederim" şeklinde dövülmez ise bu oran olumlu manada değişecektir.

her kızla yatayım kafasındakileri boş ver onlar zaten tırreğin önde gidenleri. onlar kategori dışı.