adnan oktar ile gece sohbetleri programında adnan hocadan çıkan über cümle ve cümlelerdir..

- sen aşırı derecede sevimli bir şeysin, yani öyle tarif edilecek gibi değil.. ve benim prenses süreyya'm.
dünya güzeli, dünya güzeli. ben öyle herkes göremiyor tabii.. ben görüyorum. müthiş güzel, çok güzel zeytin yeşili gözleri. böyle acayip güzel. huyu da güzel kendi de güzel. muuuunis, tatlı.. beni de çok seviyo. doğru mu ?

+ inşallah hocam.

- kedi canını senin..

http://www.facebook.com/v...4&comments&ref=mf
(bkz: seni sikerim ya çok tatlısın)
--spoiler--
Ah ah ahğ siveryimm ben shenin o güssel canını..
--spoiler--
(bkz: dawkins sen aşırı derecede sevimli bir şeysin)
kahkahalara boğan adnan oktar aforizması özellikle bu sözü söylerken adamın nefes alış veriş ritmi artıyor bir anda.
yanlış yazılmıştır. doğrusu : sehhn aşırı derece sevimli bişiysin, diyedir. ve gözler kapalı tutulmalıdır. aksi takdirde istenilen verim alınamayacaktır.
hem elde edebileceğini düşünüüp hem reddedilmek endişesi taşıyanın nabız yoklama cümlelerindendir.
biri bana bunu dese düşünmeden direk dalarım.

(bkz: asabi bünye)

edit: silinmeye açık entari. kim söylemiş bilmem ama sinir bozucu cümle olsa gerek.
(bkz: teşekkürler)
-hocam taksimde 31 yaralı var inşallah
+maşallah maşallah...
(bkz: yirim ben seni yirim)*
(bkz: arzu yanardağ)
-sen aşırı derecede sevimli bişeysin
+saooll canıımm o senin sevimliliğin diyerek kimilerine göre gayet saçma olarak cevaplanabilen cümle.
elinizde bir hayvanınızla parkta dolanıyorsanız eğer hatunların yanınıza gelip hayvanınızı severken ilk kurdukları cümlelerden biridir. ardından sen ne tatlı bişeysin, ismi ne bunun, kaç yaşında gibi sorular gelir.
(bkz: maşallah de maşallah)
inşallah kelimesinin noktalama işareti gibi kullanıldığı aşırı derecede sevimli bir programmış efenim bunu söyleyen zatın programı.gülerken titredim.tirterken boşaldım.boşalırken ağladım.
adı üstünde "adnan hoca'yla gece sohbetleri" olan programda geçen ibretlik cümle.

- seeğğğn (ohşşşş boşaldım) aşırı derecede sevimli bişiysin, öyle tarif edilecek gibi filan değil. arka arka kaç kere yapılır sennen biliyon mu.
+ ihihiihhhiih hocam işallah.
- ve benim prenses süreyyam; dünya güzeli, dünya güzeli, zeytin yeşili gözleri, tatlı munis... seksi, ateşli, memeleri, götü başı off anam offff, deli eder adamı... beni de çok seviyo, diii mi?
+ işalahh hoam ihihihihi.

(bkz: adnan hocanın dinden çıktığı video)
iltifatın ardından istepne mayetinde bir kedinin daha olması gereklidir ortamda. hiç olmadı ''ve benim prenses süreyyam'' şeklinde, başarısız geçen bir sarkmanın ardından bu sefer süreyya üzerinden yeni bir şans denenebilsin diye.
(bkz: eksik olma)
*
- babunum, tatlı dillim, kızlar inşallah, maşallah diyip kaçtı. yalnızca ikimiz kaldık ne yapsak acaba ?
- emredin hocam inşallah
- sende gözüme sevimli gözükmeye başladın sanki
- bende kaçiym geç oldu hocam inşallah. topuk...
(bkz: hhıığğhhşşş kedii canınıı seninnn ayyyhşşş)
görsel
görsel *
"bir şeysin işte ama ne olduğunu tanımlayamadık" mesajını da alttan alttan veren cümle. *