bugün

tekniği bir tek hagi ile yarıştırılacak bir futbolcudur. ama biliyoruz ki haginin yerini kimse dolduramaz.
ne kadar trabzonspordan bu şekilde gitti diye kendisinden hoşlanmasamda dünkü maçta kesinlikle oynaması gereken geçen sezonun en değerli oyuncusudur.
hollanda maçında içi içini yiye yiye kulübede oturmuş yetenekli futbolcu.

abdullah hoca 'taktiksel nedenlerden' dedi, ne taktiği be amk? demeyelim, peki diyelim, taktiksel nedenlerden diyelim, eyvallah. e peki sevgili hocam, görünen o ki, taktik işe yaramıyor, tunay gidiyor gelemiyor, alıyor veremiyor. e alsana selçuk'u oyuna! ama yok aga, bizim teknik adamlarda böyle bir şey var, bir bok yedim, bari tüyünü de dikeyim zihniyeti.. inat ya amk, o dediğini bize kanıtlayacak ya, inadından dönmüyor adamlar.

ya hayır, umut bulut çok yalnız kaldı, bir iki kanat organizasyonu dışında istediği hiçbir topu alamadı. sen bir de üstüne burak gibi bir kazma'yı oyuna aldın. hoca mesele forvet değildi ki, umut bulut gayet yeterliydi. selçuk oyunda olaydı, gözü kapalı gol attırırdı umut'a. kaldı ki, burak sığırına da şu hayatta gol attırabilecek tek adam selçuk inan'dır.

hiç olmazsa orta sahada top tutardık lan. göstere göstere oturttu kulübede. vay amk diyorum, ve siktir olup gidiyorum. adam burak'ı aldı oyuna ya... burak ne lan? burak ne?
alex gibi bir teknik drektör'ün kendini ispatlama çabasına kurban gitmiştir. kardeşim yıldız oyuncuyu kulübeye tıkarım diye hava atmayın sahada hollanda gibi takımı yenerek hava atın.
her türlü sisteme uyan bir futbolcu iken sistem ve taktik gereği kendini avrupaya tam olarak tanıtabileceği hollanda maçında oynatılmamış aslan parçası.
Hollanda maçında Burak ve mevlüt oyuna girmiş ve forvet 3 kişiyle ileride top beklerken onlara ara paslarını atacak yegane isim olmasına rağmen kulübede oturtulmuş yerli Pirlo.
bundan sonra oynadığı her milli maçta üzerinde hocası yüzünden birden bire gereksiz bir baskı hissedecek oyuncu

ardaya da yaptık bunu zamanında gereksiz bir sürü yük yüklüyoruz oyunculara sonra da hadi bunun altından kalk diye bekliyoruz

selçuk iyi bir orta saha oyuncusu ama uçmasını kaçmasını beklemek o oynamadı diye yenildik demek komik,yok öyle bi şey

buradaki sıkıntı hocanın selçuğa hangi sebeble takık olduğu kişisel mi taktiksel mi tabi maça göre bi taktik değil bahsettiğim şey

yani hoca selçuğu beğenmiyor da olabilir hepsine ok ama

selçuk meselesinde esas soru hocanın neden bu herifi beğenmediği.yoksa neden oynatmadığı değil

futbol mantığı çerçevesinde abdullah hoca çıkıp bunu açıklasa zerre sikimde olmaz selçuğun oynayıp oynamadığı..
çok iyi bir oyuncudur halihazırda türk milli takımının en kapasiteli iki oyuncusundan biridir. velakin sanki milli takımdan kovulmuşcasına yorumlar yapılması eleştirilerin dozunun kaçırılması doğru değildir. abdullah avcı elbet ondan mümkün oldukça faydalanacaktır.
fenerlilerin tiksindiği oyuncu

e normal o frikik golünü bizim mahalle maçında atsa bi daha o semte sokmazlar herifi hahahahahaaa..
Son yıllarda yetişen en nitelikli orta saha oyuncusu.
taktik icabı oynatılmamış oyuncu. hollanda maçı hakkında o kadar yorum okuduk ve dinledik kimse abdullah avcı'nın hollanda'nın çok belirgin olan defans zaaflarından yararlanacak bir oyun planı yapmadığını söyleyemedi. herkes bir kişi üstünden konuşuyor. selçuk'un 11 başlamamasını ve oyuna alınmamasını anlarım. ama willems gibi bir madenin kullanılamamasını zerre anlamam. bakın maça beraberlik diye çıkarsan mağlup olursun. her maça galibiyet için çıkarsan mağlubiyet ihtimali daha azalır. ibb taktikleri türkiye'de tutar çünkü bitirici forvet neredeyse yok ama avrupa'da tutmaz.
7 eylül 2012 hollanda türkiye maçı/#16835329
taraftarlarınca tapılan oyuncu.

asgari ücret ol, bir ay geçinelim seninle selçuk inan.
facebook'ta oyun isteği gönder, kabul edelim selçuk inan.
tüpçü ol seni tff başkanı yapalım selçuk inan.
annemin fırlattıgı terlik ol kaçarsam namerdim selçuk inan.
facebook'ta oyun isteği gönder, kabul edelim selçuk inan.
virüslü link ol, tereddütsüz tıklayalım selçuk inan.
*
allah'ın alex'ini messi yapıp o'nun için şike sürecinde karşı gelemedikleri başkanlarına bile karşı gelen koyunların eleştirdiği futbolcu.

koyunun aklı nedir ki, vizyonu ne olsun amına koyim.
kendi dışında gelişen olaylar yüzünden sövülmeye başlanılan oyuncu

amk malları selçuk mu kendini kulübede bıraktı?

selçuk mu oyuna almadı kendisini?

selçuk mu attı o 'neden oynatılmadı' temalı gazete manşetlerini

selçuk mu istedi gs lilerin abdullah avcıya sallamalarını

bırakın bu ayakları çekin o kirli ellerinizi adamın üzerinden lan..
abdullah avcı'nın milli takımın başına geldiğinden beri oynatmadığı topçu. hazırlık maçlarında da oynatmıyordu, ilk grup maçında da oynatmamaya başladı. selçuk'un taktiksel bir nedenle oynamamasının tek nedeni olabilir o da, ortasaha oyuncu oynatmamakç 6-0-4, 5-0-5 oynarsan selçuk inan'ı kes. ama eğer takımda 1 tane orta saha oynayacaksa bu selçuk olmak durumunda. ötesi yok yani. oynattığın hangi adamın selçuk'tan bir fazlası var çok merak ediyorum ben. neyse aga artık play-off takımı olmayıp vizyonu olan bir takım olacak diyen bir hoca var, bakalım n'olacak.
rıdvan dilmen'in teknik adamlığını yaptığı bir takımda oynasa, kaleciden de önce gelecek bir oyuncu.

sizce rıdvan dilmen galatasaraylı mı?
Şu anda türkiyenin en iyi orta saha oyuncusudur.

Adriana Lima bana frikik versin gel sen kullan Selçuk inan.
milli takımın yenilgisi durumunda suçsuz yere suçlanacak ya da al oynattıkda ne oldu ithamlarına maruz kalacak futbolcu.
bugün de ilk 11 de yer almayan oyuncu.
ülkesinin en iyisidir ama milli takımda pek göremeyiz kendisini. Selçuk'a da bizlere de Allah sabır versin diyorum.
abdullah avcının egosu sebebiyle milli takımda yer bulamayan en iyi* türk orta saha oyuncusu.
bu akşamki maçta da oynamayacak oyuncu.
Timur a esir düşmüş yıldırım beyazid dir.
son dakika veriyorum akşam yine kulübede olacak.

avcı belanı mı arıyorsun!

edit : biraz geç kalmışız.
güncel Önemli Başlıklar