bugün

--spoiler--
bırak boş işleri ona inan
nasıl sikti ama selçuk inan
--spoiler--
gözüne batanın götüne girsin denilesi trip..
30 yıldır milli takımda oynuyormuşcasına yapılan triptir.
sanki sözleşme yapmış tff ile. 'ilk onbirde oynar'.
(bkz: fenerli detected)
hocası 30 yıldır milli takımın başında olduğu için çok ayıp bir harekettir. hiç yakıştıramadım selçukçuğuma.
pek samimi ve içten gelmeyen harekettir.selçuk'un terbiyesine ve adamlığına kimsenin lafı yok ancak bu kadar bariz bir tepki nedir ya? gitsin abdullah avcı'yı kucağa kaldırsın demiyorum.ama en azından sevincini yaşasın şu olayın,milli takımı gol attı sonuçta.ne olursa olsun.gitsin takım arkadaşlarıyla kutlasın.maç başından beri ona sevgi gösterilerinde bulunan taraftara ithaf etsin.bu "illa mesaj vereceğim" amacı nedir yani?
zamanında emre'nin kolunu sineye çekip destekleyenlere batmış harekettir. hayır illa kol mu çıkartması lazım bundan mı zevk alıyosunuz anlamıyorum ki !?
galatasaraylı fanatik!lerin turnusolu olan trip. şimdi arkadaş sen milli takımdaki olayları tuttuğun takıma göre yorumlarsan bu iş olmaz. ben de selçuk inan'ın hem hollanda maçında, hem estonya maçında, hem de bundan sonraki maçlarda sakat/cezalı olmadığı sürece banko oynaması gerektiğini düşünüyorum. adam türkiye'nin şu anda açık ara en iyi, en formda oyuncusu lan! ve fakat ilk maçta kimse gökhan gönül gibi türkiye'nin şu anda açık ara en iyi sağ bekinin neden oynamadığı konusunda bu kadar yaygara kopartmadı. kimse tunay torun'un, sercan saraer'in bu takımda, böylesine bir maçta ilk 11'de ne işi var demedi. dedi ama selçuk inan mevzuu gibi işin bokunu çıkartmadı.

gelgelelim böyle tripcan tavırlarla, medyanın ve taraftarın desteğinin farkında olarak afralara tafralara girmenin anlamı yok. ancak milli takımı yıpratırsın. klübünde futbolcular istediği artistliği yapsın sonuçta orada para kazanıyosun, belki daha iyi takımlara gitmek için oynayarak kendini göstermek istiyosun ve bu hakkının elinden alındığını düşünüyosun. milli takım ise bambaşka bir yer.

tekrar söylüyorum selçuk inan'ı bu iki maçta da oynatmayan teknik adamın da, yardımcılarının da beynine laf ederim, ama bir milli maçta böyle ezikçe, ergence davrananın da beynine ederim laf.

not: fenerliyim, galatasaray'ı çok az severim ama bu ülkedeki 2 büyük takımdan biridir, candır.