bugün

"ne yapak bir kalıp sabunla mı dolaşalım" diye cevap verilebilecek tespitimsi laf ü güzaf, fasarya.
tuvalet kagidi tasiyan gordu bu gozler , kurban olsun o varos insanina senin gibi gotler ,
tanimini gerektiren, yazdiran baslik.
sümüklerin burundan pervasızca akıp ağza girmesinin zenginlik göstergesi olduğu toplumumuzda, selpak taşımak varoşluksa, bununla gurur duyulandır.
çanta derinliklerine hapsolan kutsal paket.
öyle bi anda işe yarar ki oraya attığın güne binlerce kez şükredersin.
selpağı; cep telefonu gibi elinde gezdirmekten galiba dem vurulmuş entry başlığı... taşınması gerekir aslında ama elde değil. ya da yarım kullanılımış mı olsun cebinde... nasıl anlamadım?

varoluşçuluk demek istemişte olabilir. (bkz: varoluşçuluğu bilen insan olmak) ya da yanımıza evden peçete hazırlamak. tasarruf zamanı insanı olmak.
baban sofra örtüsü mü taşıyordu a alagavat ' denilmekten kendimizi alıkoyamadığımız durumdur.
evet çok ayıp burnumuzu dolarlarla silmek varken...

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)

(bkz: burası türkiye)
saçma başlıklar görmekten bıktıran başlık.
ne yapalım beyim Senin gibi götümüzü dolara silen tiplerden değiliz diyesimiz geliyor. "naystumiçyu" diyorum.
kağıt mendile selpak demekten daha az varoşluk olan şey.
çok grip olduğumda tuvalet kağıdı bile tanışıyorum neyim şimdik ben bilemedim yardım edin.** *
temizlik kültürünün yer etmediği karekterlerden daha bilgili olma halidir.
salya sümüğünü üstüne başına sürecek kadar varoş ve pis bir insan olmaktan iyi olan eylemdir.
daha yaratıcı tespitler bulacak bir neslin olmadığını göstermesi açısından bu başlık altında yazılanlar yakından incelenmeli. yok be değmez.
Normal, aklı selim, temiz bir insanın varoş damgası yeme halidir. "Koskoca bir insanın" selpak taşıması "kültürsüzlük" sayılıyorsa, kendini çok kültürlü gören bireylerin burnu aktığında neresine sildiği de merak konusudur.
tanıma göre içimizdeki en varoş insanın ben olduğumu yüzüme çarpan tespit. lan o bi kere selpak değil o kağıt mendil andaval! sen insanları yargılarken önce bir aynaya bak. hayata karşı cühela kalıp geri kalanının yaptıklarının yargılandığı tek yer ülkem olsa gerek... margarine sana yağ, bildiğin mutfak tüpüne aygaz diye hitap eden bir neslin ürünüdür senin söylediklerin. evet ben taşıyorum. kimi zaman burnum akıyo kimi zaman tuvalet ihtiyacımı gideriyorum vs.vs. ne taşıyalım yanımızda,sana soruyorum ne taşıyalım ?
götümüzle mi silek sümüğümüzü amına koyim (böyle insanlar yüzünden kendimi aşıyorum bak götle sümük silmek vs) diye bir cevabı kendini ne sandığını hala çözemediğim pezevenge yapıştırmaktır.