bugün

trafik magandaları sanki tabakhane ye b.k yetiştirecek. varacağın yere 5 dakika sonra var, ne kaybedersin. selektör yapıp insanları rahatsız ediyorsun. uzun selektörleri görmeyip yol vermiyorsan suçlusun. vatandaşın çok acil bir yere yetişmesi gerekebilir.
selektör ile kavga çıkarabilen adam ne yazık ki vardır. fakat selektör yapan kişi sınırları zorladıysa kavga çıkaran adam haklıdır. çünkü geceleyin gereksiz yere her ortama selektör eylemi yapan kendini bilmez çok şoför vardır. ve önde ki aracı kullanan bir sürücü için çileden çıkaran bir durumdur. kendini bilin bir sürücü selektör olayını çok gerekmediği müddetçe yapmamalıdır. öndeki araçta yol isteyen kişiye yol vererek ne halin varsa gör demelidir bu kadar basit. haybeye kavga etmenin mantığı yok.
selektör yapan trolldür. gidiceği yere 3 dk önce gitmek için seyrini bozup sağa geçmek zorunda bırakır insanı ani frene basıcaksın işinin olmadığı bi gün, gelsin çarpsın. Gerçi buna benzer bişey yapmıştım. Taksinin biri hava karanlıkkken selektör yapıp duruyor yol da yol olsa orda hızlı gitsen ne olur küfredip verdim yolu tam geçerken Uzunları açıp önüne kırdım korkudan ödü bokuna karışmıştır itin. Tamam ekmeğinin peşindesin de bu sana trafiği ve dolayısı ile diğer insanların hayatını tehlikeye atma hakkı vermez.