bugün

tatava yapma bas geç ekmelleddine verdim dersin kim bilcek mk.
sayın solcu geçinen arkadaşlarımın oy vermesi gereken adam.
kürt mürt demeyin adam iyi siyaset yapıyo sol istiyosanız, sosyalizmi biraz olsun tatmak istiyorsanız, adalet istiyorsanız, akpyi durdurabilecek güç istiyosanız oylar selo başkana.
güler yüzlü bi adam sempatik amk. türklere hitap edebilse bu dindarların ve chp nin yanlış hamleleri sonucunda iyi bi alternatif olabilirdi, kürtlerden bi sikim olmıycanı bildiğini ve siklemediğini de tahmin ediyorum aslında. ama türklere hitap eden siyaset yapmaması eksiği bu seçimlerde sınıfta kalır.
piyon cumhurbaşkani adayi.
mal varlığını bugün Yüksek Seçim Kuruluna bildiren cumhurbaşkanı adayıdır. şöyle ki:

- Diyarbakır'da 260 bin TL değerinde ev
- Diyarbakır'da 100 bin TL değerinde hukuk bürosu olarak kullandığı büro
- Parti çalışmalarında makam aracı olarak kullanılan 2 adet Audi marka otomobil
- Eşi Başak Demirtaş'ın kullandığı Skoda marka otomobil.
kürt mürt demeyip oyumu kendisine atacağım hdp cumhurbaşkanı adayı. biraz ulusalcı biraz solcu birisi kısaca sistemle biraz sorunu olan biri olarak rte'ye mi oy vereyim yoksa ekmeleddin'e mi? tatava falan değil gençler, türkiye için endişeleniyorum. halk tabanın da müthiş bir değişme olmasına rağmen siyaset neden muhafazarlara kaldı anlayamıyorum.
bu ve cücük beyinli partisinin amacı oy dalgalanması sağlayarak rte'nin ikinci tura kalması ve bu turdaki oylamada rte tarafına geçme konusunda pazarlık şansı yakalamak.. ama avuçlarını yalayacaklar üzgünüz.
akp'nin zafere ulaşmasını sağlayacak olan aday. ak partisinin biriciği, canısısı.
Türkiyeyi yönetebilecek tek başkandır. her kesimin adayıdır.
bir teröristin yıkmak istediği ülkede cumhurbaşkanı adayı olması da tarihe düşecektir elbet.

eğer milletimiz 100-150 yıl sonrasına kalırsa, o zamanki nesil hakkımızda ne düşünecek acaba.
tatlı su solcuları ve kürtler dışında kimsenin adayı değildir.
(bkz: haymatlos) destekçiçleri net vatan hainidir.
başkandır candır.
seçimin ikinci tura kalmasını sağlayacak cumhurbaşkanı adayıdır.rteden daha çok yakışacağı kesindir.
iyi bir oy potansiyali olduğunu düşündüğüm Ankara hukuk mezunu siyasetçi.
Kürt oylarını bölmek için kullanılan yegane şahıs...
An itibari ile cnn türk te yardırmaktadır. Rte nin trt de 305 dakika ekmel in ve kendisinin 0 dakika yayınlandığını söylemektedir.
hiç değilse dürüsttür. göte göt der.
Kendisi de, kendisini destekleyenler de, neyse.
cumhurbaşkanı adayları arasındaki tek cumhurdur. toplumda kimseyi öteki bırakmayacak tek adaydır.
oyumu verecegimdir. en azindan tarafimiz belli olsun. ikinci turda boykotlardayim.
kendisini sevmem. ama recebi tehdit etti ya ne güldüm dünya liderini tehdit etmek herkesin harcı değil...
senin b ve c planın sayın öcalana yalvarmaktır adam haklı beyler barış süreci diye her boka eyvallah edenler oy için her boka eyvallah edenler. böyle tehditlere maruz kalırlar yüz verirsen gelir suratına sıçarlar misalı bu herife değil . bu herife yüz veren kendisinde bulsun kabahati.
zekice bir hamleyle tepki oylarını toplayacağını öngörerek kazanamayacağını bilse de aday olan, düşünülenden daha fazla oy alacak olan, ben gibi bir çok fukaranın aklını çelerek oyunu kapan cb adayı. ikinci turda kim öle kim kala...
her fırsatta hakaret edip sucladıgı TC devletinin en üst makamında yer almak için heyecan yapan kimse. ha bide dürüst e cıkmış adı. fıkra gibi insanlarsınız gülmekten başka hiçbir önemi yok dediklerinizin
Ülkenin kurtuluşudur. Oyum Sarıgül e pardon Demirtaş a.