bugün

dumur üstüne dumura uğradığım sözler, ödp li biri olarak ufuk urastan sonra ikinci büyük hayal kırıklığım. türk sosyalisti olarak kürtlerden umudumu kesiyorum iyice, kürt milliyetçiliğini/faşizmini marksizmle çarpıtarak açıkladılar yıllarca. neymiş ezilen ulus milliyetçili gel kardeş gel bak muğlanın köyünde yörük soydaşlarıma gel hele bi bak, ezilme neymiş gör adamlar çadırda yaşıyor elektriksiz evsiz susuz. senin gibi nüfusunun önemli kısmı ot ticaretide yapmıyor.

akp faşist ve şovenist , chp ulusalcı kafatasçı, mhp ırkçı ve şovenist, hdp ırkçı, solcular paso dönek eğilimli zaten, ulan ne bok yicemi şaşırdım.

emek ve sosyalist partisi hala duruyorsa onlara atıcam valla, yemişim zorla mı lan?

dhkpc parti kursun onlara bile atarım, bu dördünede atmayacağım.

son 5 seçimde chpye at at noldu hep gene akp kazandı.

adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

edit. ha gene biliyorum kendimi oylar akpeye gidicek boşver olm diyip gene chpye atarım ben biliyorum çünkü 10 yıldır bu mallığı yapıyorum.
Sözlükteki humanistlere göre hdp ve sırrı gezinin başaktörüdür ama selahattin demirtaş ın sözleri hiçte öyle demiyor bakin neler demiş: kemalist ulusalcı kafatasçı zihniyetle omuz omuza durmamız mümkün değildir gezi hükümete darbe yapmak için planlanmistir.
7 haziran seçimlerinden önce gezi parkı güzellemesi yapan zatın gerçek yüzü.
selahattin demirtaş ın gerçek yüzüdür birde bu adamı gezici diye yutturdular millete.
unutma unutturma!
(bkz: selahattin demirtaş ın akp nin adamı olması)
unutturulmaması gereken gerçektir. 7 haziran genelseçimlerinden önce gezici olan selahattin demirtaş ın gerçek yüzüdür.
(bkz: çarkçı selahattin demirtaş)