bugün

Adam güneşi bile bölmüş.
Hem gözlük hem şapka. Vay kardaşım.
- başganım kobani'ye etten duvar olacak genç lazım
+ türk solcularından bir ekip daha gönderin............... havuza dışardan işeme bari gavad, gördüm seni.
"Şehirlere bombalar yağardı her gece, biz durmadan yüzüşürdük" keyfi.
Suyu bölme çabalarıdır. hazreti musa denizi bölmüştü, bende havuzu bölerim olmadı molotof atarız.
Bu adamın abisi kandil'de öldürülmemiş miydi? Nasıl havuzda öyle Florida'daki gibi yatıyor? Üzülüp etmez mi?

Ben pek benzetemedim resmi.
özgürlük ve halkaların kardeşliği için ölen yoldaşlarına selam çakmıştır. bu güneşlenme değil siyah gözlükten de anlayacağınız gibi bir matem ve yas tutmadır.
nesi var anlamış değilim. adam resmi tatillerde ve bayramlarda dağa mı çıksın? parti eş başkanı lan adam. dana.
ay çok bomba patlattık biraz da dinleneyim demiştir.
su samuru havuz keyfi yapıyor.
"havuz qeyff" denilesi durum. Fotoğraflar göz zevkimi bozdu. sansür uygulamali, yaş sınırı getirilmeli. abisi bombadan sürünürken kendisi burada keyif çatıyor. kendi abisine bile hayrı yok daha ne medet umuyorsunuz şundan ey gözleri kör olmuş kürt halki, şunu keyiften havuza sokup emanet oy veren Türk halkı?
Deve tapanı gibi ayaklarından gözlerimi alamazdım, yüzme yarışı, nefes tutma yarışı felan yapardık, Kürtleri ölüme gönderir, silah bırakın, tetikten iki tarafta elini çeksin derdik. Muhtemelen ben onun hatunu da götürürdüm, Türkten yemenin çılgınlığı ile pkk karşıtı olurdu. Selonun üçüncü kız güzel bir kız olurdu.