1. 1.
  22 temmuz 2007 seçimlerinde milletvekili seçilmiştir.
  abdullah öcalanın avukatı olarak da görev yapmıştır.
  24 -18 ... kara hilal
 2. 2.
  demokratik toplum partisi diyarbakır milletvekili.
  12 -9 ... vend avesta
 3. 3.
  DTP Grup Başkanvekilidir. son şırnak saldırısı sonrası "Artık yeter diyoruz. Gencecik evlatlarımızı toprağa vererek, bu topraklarda kardeşliği, barışı yeşertemeyiz. DTP olarak bize düşeni yapmaya hazırız" şeklinde bir beyanat vermiştir.
  10 -7 ... leblebi tozunun hastasiydim
 4. 4.
  şu anda meclis kürsüsünde saçmalamakta olan adamdır.
  34 -14 ... cumingsoon
 5. 5.
  bugünkü meclis konuşmasında, üniversitelerin 12 eylül politikalarının devamcısı olduğuna dair güzel şeyler söylemiş diyarbekir milletvekili.
  7 -33 ... lord henry
 6. 6.
  sahtekarlık yaparak askerden kaçtığı tespit edilen ardından ceza alarak paşa paşa askerliğini yapan şahıs. bugün sky türk tv'de barış, kardeşlik gibi evrensel kelimeleri kullanırken yine içine imralı'nın taleplerini koyduğu cümleleri sarfetti. insanları barış, kardeşlik ve demokrasi kelimelerine nefret ettiren dtp'li vekillerden bir tanesi olarak ünvanının hakkını vermiştir.
  18 -13 ... serdarortacbestesi
 7. 7.
  kendisi hakkında bir bok bilmeyen dallamaların hakkında atıp tuttuğu kişi. askerliğini zamanında yapmış olan milletvekili.

  (bkz: nurettin demirtaş)

  edit: bu entry kendisini savunduğumu göstermez. lakin kendisini savunmamak kendisi hakkında bir bok bilmeyen dallamaların olmadığını göstermez.
  14 -35 ... superbamm
 8. 8.
  (bkz: vatandaş kürtçe konuş)
  3 -4 ... vanderlevend
 9. 9.
  BDP Diyarbakır miletvekilidir. Son kurultayada genelbaşkan seçilmişitir. Elazığlıdır.
  5 ... devran
 10. 10.
  yeni nesil kürt milliyetçisi. ahmet türk gibi o da çözümün imralı da olduğunu söyleyip, abdullah öcalan ı, suçluyu öven konuşmalar yapmaktadır. bundan bir kaç sene önce abdullah öcalan ın adı bile anılmazdı. ama artık ortam hazırlanıyor ve abdullah öcalan ın çıkışına zemin hazırlanıyor. gün gelecek öcalan mecliste olacak ve pkk lılar kazanacak, askerler boşuna şehit düşmüş olacak.

  (bkz: şanlıurfa milletvekili abdullah öcalan)
  8 ... la havle vela corvette
 11. selahattin demirtaş Başlığındaki Önemli Entry'ler