seks deneyimini baştan aşağıya değiştirir.

Özellikle kadınlar üzerindeki hormonal etkisi tartışmaya kapalıdır. Bi o kadar da erkekleri tetikler. Kaldı ki masum bir buluşmada bile ortada hiçbir şey yokken birden birbirinizi yatakta bulabilirsiniz. Alkolle çok arası olmayan ya da seks öncesi kırmızı şarap deneyimini ilk kez yaşamış kadınların adeta aklını almanıza sebebiyet verir. Erkeklerde de fazla içilmesi sebebiyle geç boşalmaya neden olur. Ee bu güzel bişe.

Zevkin doruklarında saatlerce seks yapabilmenize olanak sağlar. Bu durumu bir tıbbi yardım gibi düşünmeyin tabi. Erken boşalma sorunu olanlar için daha farklı yöntemler var. Ben bilmiyor ve ilgi duymuyorum. Her neyse kırmızı şarap Sekste olduğu kadar seks öncesi romantizmin de tetikliyicisidir. Bu sayede kadınların ruhuna daha somut dokunuşlar yapabilmiş oluruz. Zira erkek sevişmek için materyalist düşünürken kadın için bu tamamen duygular ile ilgilidir. Velhasılı kelam; Kim ne derse desin sekste en birinci alkol kırmızı şaraptır.
bayan için heyecana bağlı frijiteyi önlemek ve erkek için de geciktirici olarak kullanılır.
Ya şu seksten once veya seks sirasinda nasil alkol alip libidoyu yuksek tutuyorsunuz ben alkol alinca benim ki kalkmiyor amk uykum geliyor.