bugün

Klasik türk erkeğidir. Ve de türkiye gerçeğidir ...

Kimse kusura bakmasın. Öz eleştri yapın !!.

Ev işlerinden kurtulmak ve de sadece bir kadınla yatak ilişkisi yaşayabilmek için dünya kadar borcun altına girip evlenirsiniz. Yani, bekarlık sultanlıktır saltanatına son vermektir ...

Peki sonra ne olur ?. Ya güzelce devam eder ya da kavga gürültü derken ayrılırsınız veya öylece devam eder ölene kadar.
ev işlerini anladım da seksten niye kurtulmak istiyor acaba *
ev işlerinden kurtulmak ve seks için diye düzeltilirse başlık, türkçe için daha iyi olur.
seks den kurtulmak için mi evleniyor muşuz?
seks konusuna değinmemek gerek ama ev işlerinden kurtuluş yok.
örn: akşam için sofrayı kursanız, toplasanız, yorgunsun dinlen canım deseniz, mutfağı temizleseniz bile yine başı ağrır.
sanki kulağı ile işimiz var.
Başlıkta bence sorun yok, seksten kurtulmak isteyen evlensin. Zira evlendikten sonra sevgiliykenki libido yüksekliğinin, heyecanlı seksin yerini üçlü koltuğa uzanıp survivor izlemek alıyor.
büyük bir salaktır ayrıca hesap bilmiyordur. seks işini kenara koyacağım ona sonra değineceğiz. diğer argüman ne ev işlerinden kurtulmak yani bu er kişi ailesiyle kalmıyor tek başına işi olan ailesinden ayrı bir evi olan bir erkek nereden anladık ailesi yanında olsa ya da hayatta olsa bir şekilde ev işi yapmazdı zaten, şimdi bu erkek kişi bir hanım kızımızla evlenmek istiyor niye? ev işlerini yaptıracak. ev işlerini yatıracaksa çalışmayan ya da çalışmayacak bir ev kızı ile evlenmesi lazım zira çalışan bir kız onunla ayni saatlerde evden çıkıp aynı saatlerde gireceği için en az onun kadar yorgun olacak , haklı olarak ikimiz de eşitiz beraber yapacağız yemeği temizliği vb ev işlerini diyecek. demek ki bir ev kızı bulunacak , hadi bulundu kız da ev islerine yatkın ve istekli güzel peki evlenme masraflarını bir düşün bak herhangi bir sayı ya meblağ zikretmiyorum çünkü başta dedik hesaptan anlamayan biri var karşımızda düğün masrafları, yeni bir ev düzme, tenceresinden perdesine koltuk takımından çeyizine bunları harcadın evli bir erkeksin işe gidiyorsun hanım sana diyor ki bey bana para bırak haydaaa bunu da ekle hesaba artık 2 kişilik harcama yapacaksın eve su parası arttı elektrik arttı mutfak masrafı hanımın diğer giderleri de eklendi bak daha ileride çocuk ve onun masraflarını söylemiyorum bile. peki tüm bu harcamalar ne içindi ev işlerinden yırtmak, her gün eve gündelikçi alsan sana maliyeti ne olur bir karşılaştır bakalım. gelelim seks konusuna biriyle evleneceksin ve bu kişi bir ev kızı olacak yukarıki sebeplerden ve bu kişiyle seks yapacaksın şimdi hiç bir yorum yapmadan bir kaç sorum olacak sen meşrebine göre kendine göre cevapla bu konu hassas çünkü bu ev kızı bildiğimiz liseden sonra evde koca beklemiş açılmamış bir gonca mı? eğer öyleyse iyi bir öğretmen ve psikolog olmalısın haberin olsun, bu kız iyi kötü bir şekilde bu işi bilen bir kız mı? eğer öyleyse bütün gün evde iş yapıp canı çıktıktan sonra seninle ne kadar verimli bir seks hayatı olacak? hadi diyelim ki mutfakta aşcı yatakta kaplan biriyle evlenmişsin. bu durum daha kaç yıl ayni kişiyle aynı keyifle aynı performansla devam edecek? yani sen masrafa devam ederken aldığın hizmetin kalitesi ve ürünün güzelliği sürekli düşecek ve bunu değiştiremeyeceksin tabirlerim lütfen kabalık olarak algılanmasın bu gerizekalı başka türlü anlamaz o yüzden. çözüm ne peki? hiç üzerime vazife değil senin tercihin ben durum değerlendirmesi yaptım, bir pencere açtım karar senin, hayat senin ama bu kadar lafa bir tavsiye ekleyeyim iyi düşün.