1. 1.
  Çok kişi tarafından düşünülen sorunsal.

  Bir kadına Seks teklifinde bulunmak taciz değildir. Bunu eyleme döken kişi taciz yapmış olur.
  2 -4 ... aydinoglu ventage
 2. 2.
  Bu ülkede bırakın seks teklif etmeyi; bakmanın, tebessüm etmenin, merhaba demenin, arkadaşlık çıkma teklif etmek bile taciz olarak algılanıyor.
  Sapık, ırz düşmanı, manyak, salak, öküz vb ithamlarla karşılaşmanız da cabası.

  Yaşanmıştır: almış olduğum eve taşınalı 1-2 ay oldu. Market çıkışı komşumuz ile karşılaştım. Poşetleri ağır ve çoktu, poşetler yerde çantasına parasını ve telefonunu koyuyordu. Aynı yere gideceğimiz için yardım teklifi ederek yerde olan poşetlere el attım. Kadın iki adım geri çekildi, suratında ki ifade sanki tecavüzcü coşkun gelip "taşıyalım anam, sen yorulma" demiş.
  Bir an kendimi sapık gibi hissettim, uzaktan bizi bu durumda gören ve kadının suratına takındığı ifadeyi gören biri bana "mınagoduğumun sapığı" diye tekme tokat dalsa adama kızmam.
  Ben olsam, bu görüntü ve kadının suratında ki ifadeye bakıp adam sapık kadına asılıyor ne dedi kadına diye adama dalardım.

  Diyeceğim; bu toplumda istisnasız eğitimi kültürü satınalma paritesi ailesi çevresi sosyal konumu ne olursa olsun bir kadına güzelsiniz demeniz bile sizi tacizci etmesi şöyle dursun, tecavüzcü coşkun bile yapar.
  1 -2 ... thebiggraywolf
 3. 3.
  Hiç tanımadığınız veya tanısanız bile aranızda iki taraflı bir yakınlaşma olammış birine seks teklifinde bulunuyorsanız tacizdir.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 4. 4.
  bacısına anasına seks teklifinde bulunmak istediğim abazan hayalidir.

  taciz değilse getir bacını da bir seks teklif edeyim.
  2 -3 ... system error
 5. 5.
  Bu zamanlarda evet.
  ... komutan amina logar