bugün

bir gercek. ozellikle meditasyona ilgi duyan kadinlar bunu iyi bilmeli. mesela grup seks meditasyonun nirvanasidir. grup sevismelerinde her bir bilinc birbirine karisir ve tek bir bilinc olur. fiziken yasanan birlesme aslinda ruhen birlesmeye giden yolda bir koprudur. seksin bu meditatif etkisi bilimsel olarak da kanitlidir. birlesme aninda yasanan kuantumsal enerji alis verisleri ile gizli kalmis cakralar acilir. boylece hayallere kavusmaktan hayatta basarili biri olmaya, huzuru bulmaktan cildin guzellesmesine ve genclesmeye kadar uzanan pozitif bir etkiyle dolar insan.

tabii isin teknigini bilmek lazim. kadinlarin bunu bilenlerle iliskiye girmesi lazim. ben yillarimi alan arastirmalar sonrasinda cok ozel bilgiler edindim ve onlari paylasmaya hazirdim. seks ayni zamanda bir ogretidir ve bir dersi dinler gibi dinlenmeli, uygulamalara katilinmalidir. kurallarim bu konuda cok serttir cunku basari icin bu gerekli. basarmak istiyorsak zorluklara katlanmamiz gerek.
Türbanlılar bile kütür kütür sevişiyor. Bir kadın seks yaptığında ne kadar acı duysa da gözlerini içi güler.
Grup sex sapıklıktır sayın yazar...