bugün

önce gelmiş olmayı marifet sanan yazar söylemi.
-3200 karma ile gelip millete laf atmaya çalışan yazar müsveddesi safsatası.

edit :

pardon -3199'muş.

ağır edit :

ara /msj kanki son w kapa
bluevelve
ikinci nesil yazar
(offline)
1 2
genel
-3199 (trollll)karma:
son entry girdiği zaman: bugün
bugün: 6
bu hafta: 31
toplam entry: 7089
toplam başlık: 6169
son iyi oylanan entryleri
son kötü oylanan entryleri
yazar bu entry\'sinde coşmuş
en beğenilen entryleri
anlaşılmamış entryleri
geçen haftanın dikkat çeken entryleri
sevdiği eserleri
işte budur üstat
son girdiği entryler

--spoiler--

4. prezervatifi penisine takan insan/#16690210
5. ayakkabıyı ayağına giyen insan/#16690116
6. futbol severlerin ikinci sınıf insan olması/#16689461
7. yemeği ağzıyla yiyen insan/#16684277

--spoiler--
ikinci nesil bir yazar(ımsı) hayıflanması olabilir.

--spoiler--
sözlüğün özde ve olgun ve de aklı başında nitelikli, kaliteli yazarları adına soruyorum tüm bunları
--spoiler--

yukarıdaki sözlerle bunu yazan kişi arasındaki ilişkiye bakınca insanın kahkaha atıp, sonra da o yazara acıyası geliyor, bunu diyen kişi sen misin, diye. sen değil misin kendi onurunu ve haysiyetini ayaklar altına alan? ayrıca ikinci nesilim diye kendini bir nimetten sayma.

(bkz: bekaret kontrolü için kızıyla seks yapan baba)
(bkz: pkk lı da olsa insan insandır)
(bkz: yolda karşılaşılan pkk lilerle sevişmek)
(bkz: yolda karşılaşılan pkk lilerle uzun eşek oynamak) zekaya bakar mısınız?

ayrıca bir şu netry'nin ilk paragrafına bakın :(#2009849). şimdi de şunlara: (#16622649)
(#16675829).
düzeltme: bakınız eklendi.
yaparlar efenim. sekizinci nesil olarak diyorum ki;
sözlüğe de sıçarlar, dikkat etmezsen azına da sıçarlar..
doğru önermedir. "aralarında pırlanta gibi yazarlar var" kısmı için de teşekkür ederim.
12274 kişinin sözlüğe sıçması demektir..
dikkat edin sizi boklarında boğabilirler..
Basta ciddi ciddi okudugum sonrasinda yazarini gorunce haykirarak guldugum onerme.
şimdi genele yayılmıştır.

zaten önceki nesiller sıçıça sıçıça sonrakilere fazla biş koymamış...
seviyenin düşüklüğü sataşmalar akla her gelenin yazılması oldukça rahatsız edici. yazar haklı
her sekizinci ve dokuzuncu neslin yapmadığı şeydir. yapanları ben de tasvip etmiyorum; ancak yazar gibi yazar olanlar da mevcuttur aramızda.
2. nesil lağımcının isyan cümlesi.
Bir sekizinci nesil yazar olarak üzerime alınmadığım Görüştür. Doğrudur. Fakat genellemeye de karşıyız.

Bugün toplasanız kaç başlık açılmış zaten? (hadi dediğiniz gibi 'sıçılmış' olsun) Biri bişey yazıyor, diğeri hiç vakit kaybetmeden kenarından köşesinden, sağından solundan kırpıp, evirip çevirip ters düz edip tekrardan aynı şeyi başka kelimelerle (bazen bunu bile yapmadan) tekrar başlık olarak sıçıyor. Bugün belki de en çok entry girdiğim günlerden biriydi. Ama hangi başlığın altına ne yazdım hepsi karışıyor. 20den fazla 'türk kızları'na hakaret konulu başlık açıldığına ve konunun her başlıkta hemen hemen aynı olduğuna yemin edebilirim. Türk kızları, kılları ve taptıkları erkekler.

Ben de daha mantık yorucu şeylerle muhattap olmak isterim, fakat gelin görün ki kafa dengi yok, evet. Yoksa hangi nesle mensup olursam olayım benim kalemime layık başlıklar değil bunlar.

(bkz: Kafa geçindiriyoruz işte)
kendi adına başlıklar açan bir yazar ironisi. (#16637852) bence böyle de sıçılıyor sözlüğün içine çünkü sadece yazarı ilgilendiren başlıklar bunlar.
şahsım adına ispatlanırsa bir daha entry girmeme sebebiyet verebilecek önermedir.
çok da yanlış olmayan önerme. en saçma-dandik başlıklara bakıyorum, alttaki nick ya sekizinci nesil ya da dokuzuncu nesil bir yazara ait. fakat bunun nedeni, çok daha yeni olan üyelerin, siteyi daha çok ziyaret etmesi. bir de önceki nesil yazarlar saçmalama eşiğini bir hayli yükseltmişler ki, sekiz ve dokuzuncu nesil yazarlar onları geçebilmek için daha daha daha da saçmalıyorlar.
hem sıçıyorum, hem de sifonu çekmiyorum, çok ayıp ediyorum...

nesilcilik oynamak ne de güzelmiş, ben kova ve kürek getireyim, parka gideceğiz değil mi?
herkes için geçerli olmadığınu düşündüğümdür.
bu entrynin daha kaba biçimini incide gördüğüm için buraya geldim burda daha ahlaklı ve gerçekten bilgili kişiler olduğunu düşündüğüm için geldim fakat yine aynı şey kimin kaçıncı nesil olduğu önemsiz bişey çünkü rezillik adamdan adama değişebilecek birşey.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
8. ve 9. nesillerde çok iyi yazarlar olduğu gibi, son derece ahlaksız ve saçma sapan başlıklar açan, entryler giren yazarlar mevcuttur.
dikkat ederseniz bu yazarlar sözlüğün kalitesini düşürmekte ve kaliteli, eski yazarları sözlükten soğutmaktadır.

sözlüğü babamızın malı gibi istediğimiz şekilde kullanamayız yazarlar, burada herkesin hakkı var. buranın kuralları var.

moderasyon sen de uyuma istersen.
ilk 7 neslin kendini bir şey sanmasından kaynaklıdır.

zamanında 6. nesil olan biri olarak diyorum ki o nesillerde de bir halt yok. yeni nesil geldikçe önceki nesillerin her zaman g.tü kalkıyor nedense.

sözlük la bura. sanal ortam. ne yapmasını bekliyorsunuz insanların? gömlek kravat giyip yazı mı yazsınlar?
abi kızma abi...
http://www.youtube.com/watch?v=x9fxjKzCpME&feature=youtube_gdata_player
(bkz: siz bizim neler çektiğimizi bilemezsiniz)
http://www.bedatop.tv
sağlıklı tuvalet eğitimi alamadıklarındandır. bak freud tuvalet eğitimini çok önemli buluyor. bi araştır bence.

kesin anal dönemlerinde bir bozukluk var bu sekizinci nesillerin.