bugün

görüyorum ve arttırıyorum!

senin secdeyi ne için kullandığına bağlı olarak değişir, nerde istersen orda sn şakirt!
bu zihniyet saygisizca davranip saygi beklemesi de ayri bir ironidir.
gayet olağan bir tepkidir. her türlü ahlaksızlığı yapıp utanmadan müslümanlık taslayan akp'lileri secdede şaapmak ayıp değildir.

ayrıca kadın erkek yanyana namaz kılmaz diyen bir zihniyetin secde fantazisine tepki vermesi de gülünçtür.

madem böyle fantazileriniz yok niye kadın erkek yanyana namaz kılmıyor açık mert korkusuz çocukları? kuranda yazmıyor etmiyor. niye engel oluyorsunuz?

çünkü bu arkadaşlar sapığın önde gideni. kadın önünde secdeye yatsa bırakır namazı niyazı kadının götüne bakar. herkesi de kendileri gibi sandıklarından asla kadın erkek yanyana namaz kılınmasını istemezler.

sonuç olarak ben de katılıyorum bu din bezirganlarının götüne minare sokmak lazım.

onun bunun çocukları almışlar polisten cop'u polislerin arkasında göstericilere saldırıyorlar.

bu şerefsizlere ne dense haktır. bunların müslümanlıkla alakası yoktur.
(bkz: işte bunlar hep eylemci)
mevzu anlaşıldı mı?
Mevzuyu dini değer sanmak yanlıştır. Eğer adam gibi müslümana denseydi bu laf kimse bundan haklılık çıkarmazdı. Resulullah'ın Allah'ın emriyle cami yıktığını unutmayalım. ikiyüzlü secdelilere Allah'u Teala da veyl demiştir. Veyl arapçada söylenebilecek en kötü lanet sözüdür. Bu mantıkla Allah'a da mı kızalım namaz kılana lanet ediyor diye. Allah'ın istediği gibi Namaz kılan adamın firavunlarla işi olmaz. islam geleneğinde Sultan sofrasına oturan alimin şahitliği kabul olmaz denirken, amerikayla bir olup müslüman katliamına destek verenlere yalakalık eden adamın secdesine Allah veyl demeyecek miydi. Resulullah'a katil diyen papa'nın elini öpenlere neden lanet edemediniz. Biraz Allah yanlısı olun artık.
chp ile gezi parkı eylemini bir tutan şakirtleri bize gösteren olay. lan salak herif chp ile bu halk eylemini özdeşleştererek tayyibi haklı çıkarmaya çalışmaktan vazgeç. chp dediğin saçmalıklar ürünü yüzünden akp'yi haklı çıkarmak nasıl bir yobaz işidir arkadaş. sokaklara dökülen milyonlar chpli değil. chp sadece o eylemden rant sağlamaya çalışan zavallılar topluluğu. halk o halk! senin gibi koyun değil.
edit: chpli yobazlar ve akepeli örümcek kafalılar eksiliyor. ikinizde aynı bokun lacivertisiniz oğlum..
arada ciyaklayan bir kız var, o kızı inleterek sikmek isteyen bir milyon türk bulabilirim diye grup açılmalı gerekirse.
memeleketi satıp, vatandaşın kul hakkını yiyip sonra da namaza duran pezevenklerin karşılaşması gereken durumdur.

ha küfrü onaylıyor muyum kesinlikle onaylıyorum secdede sikeyim sizi secdede.
yakışıksız bir söz. orada polisin arkasına sığınıp tek yakaladıklarını dövmek için yürüyen yüreksiz orospu evlatları her küfürü hak ediyor ama dine küfrederek yaptığınız tek şey bu gavatların ekmeğine yağ sürmek.
bir akpli, ateistlere "tecavüze uğramış yaratıklar" derse, bu başlığı duyması çok normal.
Evinde şişme karı siken yavşağın söylemidir.
http://www.youtube.com/watch?v=uMhLH5HgPBQ
Buna bela okuyacam kimse tutmasin. Allah cezasini versin verecek de.
elinde sopayla polis arkasında giden adamın secdesi merak konusudur tabi. izmirli bunu yapmamalıdır. bunlar koz veriyor şakirtlere.
belirtilen videoda secde... ile ilgili bir küfür yoktur.
görünlüler, paramiliter grupların akp tarafından, göstericiler üzerine sivil olarak polis desteğinde gönderildiğini ispatlıyor.
secde bir duruş pozisyonu olduğuna göre edilen küfrü mağduriyete bağlamak aptalların işidir.
eğer bunu bir kemalist söylemiş ise kendisi ile çelişmiştir. zira atatürk laik sistemde herkesin dinini özgür bir şekilde yaşamasını istemiştir. misal git bakalım arabistanda ben hristiyanım de seni taşlasınlar. atatürk böyle yozlaşmak istememiştir. o özgürlükten yanadır.
son derece terbiyesiz bir cümle.

(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
bunlar ne atatürkçü, ne ulusalcı, ne milliyetçi ne de izmirlidir.

bunların ne olduğu bellidir. hayat kadınlarının çocukları değil bunlar. gerçekten hayat kadınları çok daha şerefli.
hz. muhammed'e hakaret eden film için ifade özgürlüğü diyen rasmussen'e sorulduğunda aynı cevabı almanın yüksek ihtimal olduğu söylemdir.
bunu diyenin anasini avradini cemaat kovalasin. serefsizler. dedirtir.
Yüz binlerce densize tercüman olmuş dingil söylentisi. Dikkat et o secdedeki secdeden sonra abdesti senin üzerinde bozmasın yeğen.
iki grubun tepkisini çekmiş söylemdir.

Birinci grup: eylemleri destekleyen grup. evet tepki gösteriyoruz bu orospu çocukluğudur, bunu diyenin kanını sikeyim.

ikinci grup: akplilerdir: evet onlar da buna tepki veriyor.

işin enteresan kısmı bizler bu konuda hassas davranırken, elhamdülillah Müslümanız bu kansızlıktır derken akpli yobazlar tarafından sırf sokaklara döküldük diye dinsiz ilan edildik. demek ki ortada bir sorun var. Yobazlık budur.
hemen atatürk gençliği diye yapıştıranlar var.
alın günahları yaradan soracak hesabını mutlaka bir gün.
yanlıştır söylemdir, ayıptır.
haa onların yaptığı yanlış kadar başka bir yanlış daha var ki o da işte bunu yapan şucudur , aha bunu yapan bucudur diyenler var ya işte ben onların beynini s2yim. çünkü onlar secdede sikeyim sizi diyenler gibidir. aynı şeye hizmet ederler ve aynı kumanda tarafından yönetilen kuklalardır.