bugün

Sigara Bıraktırma ilacı olan champix ve zybanı sağlık bakanlığı ücretsiz olarak dağıtıyor hiç yanlış duymadınız biri 346 tl olan ilacı diğeri 70 tl olan ilacı sağlık bakanlığı ücretsiz dağıtıyor.ve 3 ay tedavi boyunca yani 3 kutu champix 1050 tllik ilacı ücretsiz alacaksınzı zybanda dahil.

Ücretsiz alabilmek için göğüs hastalıkları uzmanına sigarayı bırakmak istediğinizi belirtip doktor birtakım sorular soruyor ve size uygun ilacı yazıyor.sigara bırakma merkezinden ücretsiz alıyorsunuz sigara bırakma merkezi hemen hemen her ilçede var.Ben champix kullandım sigarayı bıraktım.10.sigarasız günüm

Sağlık bakanlığına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
kamu spotlarinin artik sozlukte yayinlandigini belirten basliktir.
sağlık bakanlığını tebrik eder başarılarının devamını bekleriz. bu ilaçların parası devletin kasasından çıkmakta yani bizler ödemekteyiz.

bedava falan değil yani.
Oo aktroll alırım bi kamu spotu.
arkadaşlar kimsenin cebinden çıkmamaktadır bu ülkede sigara içen bir insanın hastalanması hastanede yatması 1000 tl değil 40 000 tlye kadar devlete sigortaya yük getirmektedir ama devlet napıyor sigarayı bırakın hasta olmayın hem sağlıklı yaşayın hem senin hem benim param cebimde kalsın diyor .kemateropi radyoterapi masraflı işler.
kargoyla yollayırmı acaba.
kargoyla yollamazlar arkadaşlar gidip alcaksınız.
Güzel bir uygulama. Gibi görünüyor.

Lakin, öyle olmayadabilir. Şahsen ben champix kullandım, bırakamadım. Daha doğrusu, bıraktıracağına, daha da sigara içirtiyor bu ilaç. Ama kişisel birşeydir, niyeti olan arkadaşların niyetini bozmak istemem. Gitsin denesin isteyen.

Gelelim işin diğer kısmına. Bu sigara bıraktırma ilaçlarının ithalatçısının a.burak erdoğan olduğu çeşitli yerlerde yazılıyordu. Merak eden araştırıp bakabilir. Ben zaten akepenin vatandaşın lehine bir şey yapmayacağını bildiğim için, açıp okuyun.