bugün

Şuan içinde bulunduğum durumdur. iğrenç bir histir. Sanki biri taşaklarınızı tutup sıkıyor gibi hissedersiniz..
Bi batma olur, bazen "ahhhh taşağımmm' diye bağırabilirsiniz iğrenç bir acıdır...

Ağrının geçmesi için:

Yumurtayı kırın, akını ayırın... bu kadar. iyileştiniz. * *
sıkıntılı ağrıdır. kesip çöpe atman yeterli olacaktır. lakin o kadar ağrı yapan bir organ sana ileride büyük sıkıntılar açacaktır.
Şu anda başıma gelen beladır sözlük. trolllük falan değil amaç 2 gündür belli aralıklarla hissediyorum bazen zor yürüyorum. pazartesi de halı saha maçım var. Çaresini bilen varsa lütfen yeşillendirsin mesaj butonumu.

edit: lan niye eksileyiyorsun burda acı çekiyoruz biz allah allah.
(bkz: sizde pasif gavatlık var)
(bkz: ha siktir yanlışlıkla kendime laf soktum lan)
(bkz: sol taşşağınla idare et)
(bkz: akp devri)
büyük sıkıntı cikarabilir. daha hic yasamadigim acidir. masallah benim topitoplara.
en belirgin sebepleri soğuk yediniz ya da anal seks yaptınız. iki durumda da ta$ak $i$mesi ortaya çıkarsa yarrağı yediniz. derhal doktora gidiniz. yoksa haftalarca ağrı çekersiniz hatta $i$tiğinde patlama noktasına gelir. öldürür adım attırmaz.
ötmeme durumu.
hafta sonunun gelmesiyle sağ elin fazla mesai yaptığının göstergesidir.
varikosel sebeplerin başında gelir. ayrıca soğuklardan dolayı da görülme durumu oluyor. bir son sebep ise uzun zaman boşalmama durumu da olabilir.
insanı ne korkutur ama.
sol taşağın sağ taşakla daşşak geçmesi durumunu başlatır.
Uzun zamandır mastürbasyon yapmadığın için olabilir.
(bkz: testiküler disfonksiyon)
uzun süredir 31 çekmemekten kaynaklanan ağrıdır. 31 çekilince her şeyin yolun gireceği ümit edilmektedir
sol ağırmıyorsa, sıkıntı yoktur.
hayretler içerisinde izliyorum sözlük.

işte ben buna taşşak muhabbeti derim.
Cok asilmaktan olabilir

Gunde 6-7 post attirma biraz azalt

(bkz: yok artik lebron james!)
sağ olmayaydı iyiydi, solun çözümü vardı.
Iste ben buna TAŞAK Muhabbeti derimmmm.
(bkz: Kanser)