bugün

kısa saçtan kasıt küt saçsa gayet tatlı bir görüntü oluşur. özellikle de hanımkızımız minnoşsa. ha ama eğer kısa saçtan kasıt cristiano ronaldo saçıysa kendine o saçı yapan kızın kız olmaya hakkı yoktur. evet.
yok melankoli yok sikilmenin verdiği hüzün bilmem ne yine iyi sallanmış. bu kız benim. saçlarım kırıldığı için kısa kestirdim çevremin çoğu daha iyisin böyle dediği için uzun zaman da kısa kullanacağım. gayet basit nedenlerden dolayı kestiriyoruz. fantezi aramaya gerek yok.
Tanrıça gibi kızdır.
Lezbiyen olabilitesi yüksektir ama genelleme yapmamak gerekir. Olsa da anormal bir durum değildir.
candır, bir tanedir, özgüvenlidir, sevilir, içtendir ve kendiyle barışıktır.
*
Kısa saç çok tatlı duruyor minyon kızlarda. Neden her olayda irrite edici bir şey bulmaya çalışıyorsunuz ki.
nerde? hemen getir.
tıvtıv saçı diye hitap ettiğim saç modellerinden kestiren kızdır.
candır.
http://images5.fanpop.com...eene-31725360-233-207.png
candır.
evet arkadaslar saclarini kestiren her kiz agir depresyon geciriyordur.! ne degisik düsünceler, bir kere kısa saça alışan insan uzun sac kullanamaz.
Kesin bunalıma girmiştir yoksa hiç bir kız o beline kadar uzayan saçını bir anda kestiremez efenim.
Yuzu bebeksi ve guzelse iyi ki kestirmis kizdir.

Hastasiyiz...
Can kırıklarını aldırıyordur. Daha çok ilişkisi yeni biten kızlar bi tür arınma ihtiyacı, değişiklik adına saç kestirir.

Ya da yüz hatlarına kısa yakışacağını düşünür, kestirir. Zevk meselesi.
Yaşadığı kötü şeyleri hayatından saçlarıyla birlikte kesip atmaya çalışan kız.
sevgilimdir. her türlü yakışıyor bana göre ama şu an pişman, hızlı uzaması için yollar arıyor.
Büyük bir ihtimalle bunalıma veya depresyona girmiştir ya da dış görünüşünü beğenmediği için ufak bir değişiklik yapmak istemiştir.
Herkese yakismayan modeldir.
Maximum 2 gün sonra pişman olmaya başlayacak kızdır.
Herkese yakışmaz ama yakışınca da tam yakışır.

görsel
görsel
Her kızın cesaret edemeyeceği bir harekettir.
büyük bir ihtimalle 'mavi en sıcak renktir' filmini izleyip özendirik olan kızdır özgüven patlaması yaşayıp saçını maviye de boyatmışsa tadından yenmez.
kısa ve kızılsa olmuş kızdır.
Bakımının uzun saçtan daha zor olduğunu anlamış fakat iş işten çoktan geçmiştir. Uzun saçı köpekler gibi özlemektedir.
(bkz: işte bunlar hep depresyon)