bugün

sorgulanması gereken namustur. yani ne biliyim, bi kadın saçlarını neden boyar ki? ne gerek var ki?
araştırmaya açıktır. derhal hakkında çalışma başlatılmalıdır.
Yoktur. Doğallıktan yana olun biraz.
Bu başlığı açan yazarın saç rengine göre de namus derecelendirmesi yaptığına inanırım.
(bkz: Her şeyin altında bir şey aramak)
(bkz: fesat nasıl olunur)
kimseyi ilgilendirmeyen namustur. 28 yaşında bir kadının saçları birtkım rahatsızlıklardan dolayı bembeyaz olmuş olabilir ve ben buna bizzat şahit oldum. güzeller güzeli bir kız beraber aynı mahallede büyüdük. şimdi bu kız saçını boyatmasın mı? bembeyaz saçlarla mı gezsin? yazık günah değil mi? ayrıca kendini bilen, giyinmesini bilen akıllı efendi de bir kız. evlenilecek kız dediklerimizden... neden saçını boyattı diye namusu sorgulansın? ayrıca saçını boyatan yarın öbür gün senin annen, kız kardeşin belki daha da ileride senin kızın da olabilir.
boyatmasa bakımsız olur, aldattım dersiniz. boyatsa namusu dersiniz.
Bu başlığı açana sormak istiyorum. Sen namusun ne demek olduğunu biliyor musun ?
Bu ne biçim başlıktır. Orosbu saçını boyattı diye namuslu olmaz. Namuslu saçını boyattı diye orosbu olmaz. Mal mal başlıklar açmayın.
hala bir tartışma konusudur.
yoktur.
başlığı açanın, önce bacısının ve anasının gittiği kuaförden araştırmaya başlaması önerilir.
Namus kavramının sizde ne çağrıştırdığını bi belirlemelisiniz öncelikle? Çünkü sizlere göre; kadın kapansa da namusu sorgulanıyor, açıksa zaten namussuz. Peki namusun sadece kadınlara yönelik bir sıfat olmadığının da farkındasınız değil mi? Şimdi sorarım ki; bu başlığı açan varlığın namusu??