bugün

abuk sabuk saç modeliyle afgan papağınına benzemiş, elindeki sikik telefonun tuşlarına hızlı hızlı basarken etrafı ebleh bir ifadeyle kesmeyi ihmal etmeyen liselidir. şuursuz, amaçsızdır, üniversite falan der inanmayın. facebook'tur allah'ı. bütün suç meb'in ve yozlaşmış kültürümüzün. nerede o efendi tipli haddini hududunu bilen öğrenmeye aç genç zevat. zannedersin hayatın sırrını çözmüş pezevenk. bildiği 40 kelimeyle boyunu aşan cümleler kurar. liseli olmak tanrının lanetidir. evin dibindeki lise yüzünden hayattan soğudum yeminle. kafamı kaldırmayayım, görmeyeyim diyorum, ana avrat düz gidiyor arkadaşına pezevenk, hissiyatını merak edip bakıyorsun istemeden.
gece yarısı saçma fanteziler ürettiren liselidir.
filmlerdeki kafasında fırçamsı şey olan eski roma askerlerine benziyo çoğu. Hele ki apaçiler şehri kayserideysen. Acıyorum sıpacıklara. Amaçsızlığın dibindeler.
okulların tatil olmasıyla birlikte o sikilesi saçı sikilesi kıyafetlerle tamamlayarak gözümüze sokacak liselidir.
böyle bir saç modelinde gerçekleştirilmesi zor eylem.

http://e1201.hizliresim.com/t/h/1trzn.jpg
tokatla sersemletildikten sonra küçük tüple dövülesi insandır.
o saçı kendileri mi yapıyor merak ettiğim liselilerdir. yoksa her gün kuaföre mi gidiyorlar ? fizik kurallarına aykırı saç modelleri var. nasıl oluyor da öyle oluyor gerçekten merak ediyorum. üstelik her yerdeler. allah'ın apaçisi seni deyip yanaklarından öpüp çay ısmarladıktan sonra kaplan pençesi ile karnına vurmak istiyorum bu liselinin. karmaşık duygular içerisindeyim evi satmayı planlıyorum ciddi ciddi. liseli kızlara hiç girmeyelim aman yarabbi, allah'a emanet gidiyoruz.
Sarı ya boyatan erkeklere dediğmdir.