bugün

bilime verdiğimiz önemi gösterir. özellikle şu tuğçe gendigelen'den bıktım. ergen gençler ereksiyonel (bkz: ereksiyon) ruh haliyle entry girip duruyor. çamaşır ipini yıkayan bilmem ne erkeği, yok efendim: düşmanını yalayarak öldürmek. hiç işiniz yok mu allasen? gidip ders çalışın bari zamanınız boşa gitmesin. sizleri orantısız zeka'ya havale ediyorum.

(bkz: orantisiz zeka)
bilim dediler geldik. baktık göremedik gittik. yazık. boş konuşmaktır.
eyitimsiz insanlardırda ondan. *
sacma basliklar da bilimsel incelemeye tabi tutulmali bence... tam uzerine sosyolojik ve psikolojik arastirma yapmalik konular.. yazarin kafasini merak etmekteyiz hem..
sol frame'in en üstünde sürekli olarak tutulması gereken söylemdir.
sözlükteki kalitenin düşmesiyle açıklanabilecek durum. insan hayret ediyor yahu. (bkz: sikişiyorum öyleyse varım)
insanların sözlükten beklentisinin ciddiyetten öte eğlence olduğunun göstergesi.
Kalite ya da başka parametrelere de yorulabilir.
Sozluklerin varoluş felsefesine uygun bir durum. Ciddi konulara kafa yormak ortalama bir yazar için gereksiz dahası can sıkıcıdır. Sonuçta düşünmek yorucudur ve taraf olmayı yani seçmeyi getirir. Seçimler de sorumluluk barındırdığıdan barındırdığıdan düşünmemek çoğu insan için daha kolaydır.
sözlükteki yazar kitlesinin eğitim durumuyla ve yazarların sözlükte yazma amaçlarıyla doğru orantılı olan durum.

birçok yazar sözlüğe bilimsel entry'ler girmek için değil, içini dökmek ve eğlenmek için giriyor.
zall'ın sözlüğü çağa uygun ve para getiren bir sosyal medya platformuna dönüştürme isteği, bu durumdan yararlanıp popüler olmaya çalışan yazarlar da bu işe tuz biber ekiyor maalesef.
tüm kalbimle destek verdiğim başlık burası çocuk parkı yada karakteri yeni yeni oturmaya başlayan ergen trolllerin yeri değil vesselam...
Geçersiz önerme. Saçma dediklerin sana göre saçmadır. Hepimiz senin gibi kasıntı ve sıkıcı olmak zorunda mıyız?
Yazar kalitesini yansıtır. Maalesef.
Bunun benim bu sözlükteki son ciddi entrim olmasına yol açan durumdur aynı zamanda.