bugün

yaşadığı yıllar boyunca hiçbir ahlaki değeri önemsememiş insandır.. her daim hayatına birileri girip çıkar fakat sağlam dostluklar ve etrafında kendisini koruyacak insan bulamaz.. zor bir zamanında ektiği saygısızlığı biçer.
insandır..bi kere saygı göstermk nedir (burda yarrağım demek çok uygun olucak öyle bi havayla yazıyorum çünkü) yarram?

bi demokrasi iki aşk üç saygı..bu tanımların içine dışına muhtelif yerlerine gire gire folloş ettiler canım kavramları..
saygı göstermekten kasıt nedir biri bana anlatsın..misal ırak'TA SAVAŞ var..abd'nin kararına saygı gösterdiğimiz için biz kalkıp da abd'ye dur kardeşim dünyanın amına koyma istersen demedik oy oy ne saygılıyız..
hadi daha az uluslararası olalım..evde kavga çıkar , alttaki kadının bağrışma sesleri onu döven kocasının yumruk seslerine karışır ama biz , kar ı koca evlilik vs ye saygılı olduğumuz için karışmayız..
ülkenin içine ederler , hükümete saygı duyduğumuz için karışmayız..7

evet dostlar , görüldüğü gibi saygı duymak korkmak manasında da kullanılabiliyor.gaylara saygı misal..
gaysen gaysindir..buna dyecek lafı olamaz kimsenin..oğlum götü koru vurdurma diyen sana göre saygısızdır bana göre , kendince doğru olanı karşıya anlatmaya çalışıyodur..ee saygı saygısızlık vs noldu o zaman? nerde vardır saygının somut örneği..

1 dakikalık saygı duruşudur anca ölene göçene..o da zaten , saygıdan değil prosedür icab ettiğindendir..
yani şu dünyada seni bağlamayan olaya ilgi göstermezsin sesini çıkartmazsın o zaman saygılı olursun..gerisi fuzuli edebiyat..hem de orhan pamuk usulu..