bugün

Yav ablacım anlamıyo musun instagram yan sayfada diyoruz sana. Bize ne senin sardığın dolmadan bu kadar da ilgi budalası olmayın ya. Sonra da niye donuza eklediler oluyor kaç yaşına gelmişsin biraz büyü ya.
sevgili moderatörler,

normalde trollerin nickaltına pek yazmam ama bu entry ile moderatörleri göreve davet ediyorum. tanımını troll bu yazar diye yapabilirim bu yazarımsının.

bakın sevgili moderatörler, evet sözlükte biraz daha özgürlükçü bir tavır sergiliyorsunuz buna saygım sonsuz, bu bir politikadır sonuçta. ama inanın artık bu yazar vb. yazarların sol frame de açtığı saçma sapan başlıklar yüzünden entry giremez olduk.

sol frame aksın istiyorsunuz buna da eyvallah ama ekşi gibi sözlükler bunu minimum trollükle sağlayabiliyorsa bunu siz de yapabilirsiniz.

kaldı ki trollük sözlük için gereklidir çünkü özgür platformlar fazla ciddi olmamalı bunun farkında ve aynı zamanda taraftarıyım. ancak trollük de her babayiğitin harcı değildir. mesela sözlüğünüzde kukla gibi sağlam bir trollünüz mevcuttur ve kıymeti bilinmelidir. ancak bu yazar vb. yazarların facebook durum iletisi paylaşır gibi başlık açmalarından gına geldi. gereğini bilgilerinize arz ederim.

saygılarımla,
entry ka
hayatinda hiç kadın gözü görmemiş yazarlardan evlenme teklifi alan yazar. nasıl bir yokluksa, evdeki tozlu rafta kalan unutulmuş ay çekirdeği sanki.
(bkz: kendi nickaltını uplayan ezik)
Ayrıca bir attention whore vakasıdır.

Sözlüğü instagram niyetine kullanıyor.
biri ilgi göstersin şuna, rıca ediyorum.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
isim yapmaya gelen vasatın altında trenses proll.
isim yapmaya gelen vasat altınsa sükut platinium diyen prenses troll.
Sözlüğün cidden en gereksiz yazarı.
Her gün buraya instagram gibi foto atıp atıp duruyor o kadar fotoğraftan sonra kimse seni sklemiyosa zorlama be bence.
nickaltını sürekli biraz sonra yemek yiyicem az sonra sıçıcam az önce ossurdum tarzında kullanan kezban. Nickaltını günlük gibi kullanıyo yazık lan neyin kafasını yaşıyo acaba.
Az otede sevisin lan. Kiskaniyorum gossipimi caylak yapmislar cilvelesemiyorumda. Az halden anlayin i.neler?
Tanim: cilvelesen sari saci saman sapana dolanasica yazardir.
prenses olmaya gelen vasat cariye.
pipi budala...ay pardon ilgi budalası yazar. nickaltında sohbet kutucuğu var dediler geldik. ama yok galiba.
her kızı s.k hayranı olarak tespit eden meme hayranlarına dert olmuş kızdır.

ben kuku sevmem. meme severim.

görsel

görsel
umarim lezbiyendir.
gozleri ve kaslari kotu.
saclar allah demis en son hazreti isanin dogum gunu arefesinde yikanmis.
beyler sokakta daha iyisi var ben size ayarlarim.
Sosyal medya hesaplarımdan uzak durması gereken vasat trolümsü. Tüm tweetlerimi okumana lüzum yok orada kaliteli şeyler yazıyorum sana uymaz *
Her kizi s.k hayrani olarak tespit eden kuku hayranlarina dert olmus kizdir. Uzak durun kukarim alayinizi.