bugün

Kusamıyorum diye ağlamak.
içtikten sonra markete gittik birkaç şey daha almak için arkadaşta yanımda malzemeleri poşetliyor bende sersemim hafif neyse kasiyer fiyatı söyledi bende malzemelere kitlenmişim elimi arkadaşın sağ cebine atmış kurcalıyorum. halla halla nerede lan bu para diye tepki verdim kasiyeri gülme tuttu arkadaşta çaktırmıyor durumu ibne ben kasiyere bakıyorum bu kız durduk yere niye gülüyor amk diye tepki veriyorum kendimce içimden fazla uzun olmadan farkettim durumu arkadaşla göz göze geldik sonra kasiyere baktım benide gülme tuttu.
Dibine kadar sarhoş olursam söylerim.
sevgiliyi arayıp durduk yere yemin ederim içmedim demek.
arabayı park ettiğin yeri unutacak kıvama gelip, arabayı bulduktan sonra da o kafayla 100 km yol gitmek.

yapmayın !!
(bkz: araç kullanmak)
Eski sevgiliyi sayıklamak. Hatta sırf bu saçmalığa düşmemek için kendimi kaybedecek kadar içmiyorum.
2 saat önce tanışılan kızın dekoltesine beyaz leblebi atmak.
Psikopat bir manyakla kavga ettim. Tabi ben manyak olduğunu kavga ettikten sonra bana olan sinirinden arabayı sarhoş halde son hızla sürüp bizi ölümün eşiğine getirdiğinde anladım. karşımıza bir araba çıksaydı kesin tahtalı köye gitmiştik. Yol boyunca Leş gibi delikanlılık edebiyatı falan yaptı delikanlılığını siktiğim. Dakikalar geçmek bilmedi, hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti. indir beni diyorum indirmiyor şerefsiz. Zikzaklar çiziyoruz. O arada insem gece nasıl dönerim bilmediğim bu sokaklardan diye çareler arıyorum, yürüyecek halim yok. bir güç yardım etti de sağ salim inebildim o arabadan. Derin bi nefes aldım.

O gün iki ders çıkardım sözlük. Bir, güvenmediğin insanın yanında fazla içmeyeceksin.(Ki zaten fazla içmedim, normalde içtiğimden biraz daha fazla içmiştim ama alışkın olmadığımdan Başım bayağı dönüyordu.) iki, en çok erkeklik edebiyatı yapan tiplerden korkacaksın. Zaten normalde benim böyle tiplerle işim olmaz da arkadaşımın arkadaşıydı kendisi. Arkadaşım da yanımızdaydı.
Arkadaşa sevgilinin numarasını ezberletip nerden biliyon diye dövmek.
alo fetö ihbar hattını arayıp, eski sevgilileri tek tek ihbar etmek. şimdi onlar düşünsün. evet
robot resmi çizilen sapığa benzemek.
Üniversite 1. sınıfken kaldığımız yurt çok kötüydü ve dolaplar askerdeki o küçük demir dolaplardandı ve bir gece sarhoşken arkadaşın dolabına tekme attım ayağım dolabın içine girdi. Neden mi ? Dahala anlayamadım.
tuvalete her girildiğinde gülmeye başlamak.
hoşlanılan kızın hemen önüne kusmak.
Otel odasına sürünerek gitmek. Duşa t shirtü çıkarmadan girmek.
Sarhoş olmanın kendisi saçma bir eylem olduğundan ekstra bir çabaya gerek yok.
En son Kadıköy'de dönercinin Sinop'lu olduğunu öğrenince. O güzel memleket bırakılır mı kardeş diyerek yaklaşık yarım saat esir aldım çocuğu. Arkadaşlar gelmese çocuğu otobüse bindirip Sinop'a gönderecektim.
(bkz: hang over)
sarhoşken bile saçmalayamıyorum veya abuk subukluk yapamıyorum lanet olsun ki. Direkt uyKum geliyor ve uyuyorum. Horoinle falan mı kurtulurum bu kontrol manyaklığından?
Arkadaş çirkin kız yoktur az votka vardır dedi bende dedim ki ama bira içiyoruz. Kimse gülmemişti.
Hic ucun besin lafini yapan biri degilimdir normalde, bi iki liralik indirim yapmadi diye kestaneciye cok pis sarmisim. En son sen esnafliktan ne anlarsin cekil siktirgit ben saticam bunlari'ya kadar gelmis is. Yarim saat kafa sikmisim, sesin igrenc bagirma musteriyi kaciriyosun falan diye. Muhtemelen yanimda kiz var diye sislemedi beni o gun. Hep de goruyorum. Beni gorunce sesini kesiyo. Cok da guzel adam amk ama ben olayi bile hatirlamiyorum, sadece surati kazinmis aklima. Hic de huyum degil aslinda ama olmus iste nabacan. icimde yaradir. Haaa, ama sarhosun iki liralik ricasini kirmak da nasi bi gotluktur amk. O iki lirayi biraksa belki ben ona bes lira bahsis birakicam ama tabi nerden bilecen de edecen. Boyle sikerim iste kafani mehuue.
Taksiciye öpücük atmak.
Ayık kafayla kesinlikle sevişmeyeceğin biriyle sevişmek.
Hatirlamiyorum. Gercekten sarhostum.
güncel Önemli Başlıklar