bugün

çok gürültü var ayağına rob ve donla üstteki kadın komşuya çıkıp seks yapmak.
Eski sevgiliyi aramak.
5 tl 'mi kaybettim diye bağıra bağıra Taksimde ağladığım doğrudur. Neden ?bende bilmiyorum neden içime dokundu acaba o kadar?
Uyumak. En iyisi bu. Telefon, facebook gibi iletişim sağlayan her şeyi kapat ve uyu. Kendine bir iyilik yaparsın.
saat 10'u geçti diye içki vermeyen tekel bayinin kapanmasını bekleyip kepengine ben paralelim yazmak.
çok konuşup gülmek . sonrasında deli gibi sevişmek isteyip . seviştikten sonra uyumak .

ben öyle yapıyorum.
Ortam kurupta eskilerden konuşuruz sonrada eski sevgiliyi arayıp saatler boyunca dert yanarız.
asmalımescitte hep gittiğim yer vardır yarı mekan sahibiyimdir o derece yıllardır artık alıştılar. ankaranın bağlarını çaldırıp mekandaki herkesi oynamaya kaldırıyorum sonra ben oturup el çırpıyorum çok zevkli tavsiye ederim.
Okul çıkışında arkadaşımın evinde viski içmiştik sarhoş bir şekilde dersane ye gitmistim yanlislikla kızlar tuvaletine girmisim işeyecem ama bir baktim ki pisuvar yok orda hademe bir abla vardi gördü çıkardı beni allahtan tanidik bir kız görmedi ucuz kurtulmuştum.
En son , içip içip kıyafetlerle denize girip otel odasına şarkı söyleyerek ısla ıslak dönmüştüm...
eski sevgiliyi aramak.

(eski sevgilim yapmıştı. * )
haftalarca ayartmaya çalıştığım kızla içip sonra kız razı olunca uykuyumayı tercih ettiğim doğrudur. ben genelde
istem dışı bildiğim yabancı dilleri konuşmak ve melek kesilmek.
sokakta yağmur duası etmek.
Sarhoşken otobüse binip beni uçur kaptan evime diyişimi videoya çeken arkadaşlarımı burdan öpüyorum. Çok güzel birşey. Ne yaptığımı bilmiyorum.
balkonda dans etmek... o gecelikle yapmamalıydım...
Eski sevgililere itinayla sıra sıra yazmaktır. Ne oluyor? Ne koyuyorlar bunun için anlam veremedim. Neyse sıhhatinize.
kuzenimin kafasına limon sıkmıştım.
istiklal caddesindeki çöplerden atlarken birsürü çöp poşetinin içine yapışmıştım. Devamında da bi çorbacıda tabağı önüme alıp kusmuştum.
En klişesi eski sevgiliye yazmak oluyor .
yolda yokuş gördüğün her yerde eğlence olsun diye yuvarlanmak.
arkadaşla yatmak.
şarhoşken cep telefonu kullanmak, araba kullanmaktan daha tehlikeli.
sarhoş kafayla yatağa ters yatmak. sabah bir kalktım ayaklar yastıkta kafa aşağı tarafta. kendime acımıştım aq.

he hiç unutmam bir kere de kışın kayıp düşmüştüm otoparkta, kalkmaya üşenip 2 saat uyumuşum orda. 1 hafta öldüm hastalıktan.
Rus kızlara yazmak ve ardından sevgilisinden yediğin tokatla kendime gelmek.
güncel Önemli Başlıklar