bugün

iğrençtir. genelde beraber içmeye başladığınız herhangi birisi tarafından olur ama dışarda hiç tanımadığınız bi adamın "abijiiim iyi gejeler bende çıhtım ööööle bagıyorum sen nereye" diye yanına sokulmasıyla "tamam abi, hadi iyi geceler abi, güle güle abi, görüşürüz abi" desen bile herifin susmayarak senle beraber yürüyerek devam etmesi. hayır bişey değil adamı seninle zannederler yoldakiler. hepte beni bulur.
(bkz: bir sarhoş milli sporu olarak öpüşmek)
sarhoş kişilere bağlı olarak kalitesi değişen muhabbet. içki yiğidi susturur, korkağı konuşturur demiş atalarımız.
heran içine limon sikilma ihtimali olan muhabbet.
iki taraf sorhoş olduğunda iyide biri ayık olduğunda bayan muhabbet.
sınırsız ve sonuçsuz olan muhabbettir.
- mahmut ağğğbii! kaçırcaz dimi zırvagülü? hıp! öğğğrkk..
+ tağğbi ğaçırıcz ğhoçum. raat ol s ssen. hıpp!

13.6 saniye sonra...
- o değilde mahmut ağğbi. zırvagülü ğaçırıyoz mu?
ayıksanız çekilmez, siz de kafanız güzel olarak muhabbetin içindeyseniz tadından yenmez.
insanı sevdiğinden soğutabiliyor. çok fazla maruz kalmasamda bu duruma, çekilmiyor arkadaş. iki tarafın da kafası güzelse belki çekilir ama benim yanımda olan insanın asla böyle bir imkanı olmaz. alkol alan arkadaşlarım var, candırlar ama bana sarhoş gelmesinler. hoş olmuyor.
aynı frekansta içmesini bilen kişilerin tadına doyum olmadığı muhabbetidir. din veya politika konusundan uzak durulduğu müddet keyifli geçer. bu konulara girilir de tartışma başlarsa gece kesin bok olur.

her bir kadeh, insanın önünde örülü bir duvarı kaldırır. duvar ve perdeler kalktıkça, günlük hayatta çok efendi gözüken birinin içindeki yaratık da ortaya çıkabilir, veya kendini çok göstermeyen birinin ne kadar espirili nefis muhabbet olduğu da gözükebilir. sarhoş muhabbeti de bu olgu üzerinde güzelleşir veya iğrençleşir.
fazlası bayan sıkıntılı sohbettir. öpücem kısmına gelindiyse boku yediniz. evet.
(bkz: #20400730)
yakın zamanda yapmayı planladığım muhabbet. ağlamalı zırlamalı.
şu an yapabilecek kafada oldugumdur.
eski sevgililerle başlanır. acısı en yakın olan en önce öter. sonrasında siyasete dalınır. siyasetin bitişi alkolün etkisinin azaldığı anlara denk gelir ve büyük ihtimal dinen yasak olan bir madde kullanıldığından son konu büyük genelde dindir.
en tatli muhabbettir. iki tarafin da sarhos olmasiyla tabi.
Karsi taraf sarhos degilse basi patlar budada sizle icmez
dini konularin dahil oldugu muhabbettir.
hic cekilmeyen muhabbettir. ayni seyi yuz kere duyarsiniz.
çekilmezdir.
hayatta en tahammül edemediğim şeydir, çirkin, yanlış, ahlaksız bi muhabbettir. sarhoş adamla konuşulmaz, cevap verilmez. onu ayıltmak için uğraşılmaz bile, bırakıp kendi kendini rezil etmesini izlemek gerekir.
git kendi kendine iç kardeşim, sarhoşluğunu da kendine yap. saygısızlık lan bu...
kimse çekmek zorunda mı senin iğrenç, kaba laflarını.
hayret ya. içilir, içilir de yaramıyorsa içilmez ya.
desibeli cok yüksek olan muhabbettir. ayıkken cekilmez.
çekilmezdir ve korkutucudur. hiç bir sevimli yanı yoktur.
arkadaş ortamındaysa ve herkes sarhoşsa, hatırlandıkca gülünesi muhabbettir.
"ananı sikeyim dünyaaaa" diyenleri görmüşümdür.
Sarhosun mektubu okunmaz diye bir soz vardir.