bugün

kaşını alan, koltuk altını tıraş eden bir ılıktır.
görmediğim erkektir. verdiğimiz yılbaşı ev partisinde az önce kusmuş olan bi kızla öpüşen arkadaşımı görmüştüm. çocukla 2 ay dalga geçtik.
Şarhoş diye sevişmek şart değil. Mağaradan çıkmadık. Kızına göre değişir tabi.
O kadar içip sarhoş olmayı göze alan kız onu da göze almıştır zaten tanımadığınız biriyse bilemeyeceğim.
yaşlandığımızı gösteren söylemlere sebep olmuş insandır. biz 20 li yaşlara yaklaşırken yani 90 ların sonunda böyle erkekler takdir edilirdi. şimdilerde ılık ibne gerzek gibi sıfatlar verilir olmuş..
Başıma gelen hadisedir efendim ilk önce yan yana yatılır sonra şeytan yavaşça dürtmeye başlar yaklaşırsın karşıdan da aynı tepkiyi alınca öpüşmeye başlarsın iş biraz daha ileri gidince aaa senmisin hiç beklemezdim, sarhoşluğumdan faydalandin ayakları... Ama kazın ayağı öyle değildir şarhoştur ancak kendini bilmez durumda değildir hatun kişisi bu bariz bellidir ayrıca kız tarafının bunu ayıkken düşünmüş olduğu öpüşme esnasında bile bellidir. Sonra yanından kalkar kendi yatağına geçer sen de salondaki koltuğun üzerinde kendi iç sesinle konuşmaya başlarsın ki asıl olay bundan sonra başlar kız yatağında uyuyamaz ve 2 kere tuvalete 5 kere de su içmeye kalkar yani der ki yatağımdayım bekliyorum eğer umursamaz da koltuğun üzerinde yatarsan efsane olur. Kontrol ben de amk şimdi de ben gelmiyorum mesajı verirsin. Ama her erkek gibi (olma ihtimali yüzde 99 dur ki ben her erkek kategorisine giriyorum) testesteron durumuna hakim olamazsan yatak odasının kapısına dayanıp ben yanlız uyumak istemiyorum gibi saçma cumle kullanıp kendini olaya dahil ettirip kalan sevişme maratonuna dönebilirsin.. bi anımdır paylaşmak istedim * kıps