bugün

Sevişsen olmaz, konuşsan olmaz. Oraya buraya kusar. Dışardaysan etrafa saldırır, başını belaya sokar. Hiç bulaşmamak en iyisidir.
(bkz: sarhoş kız çekiciliği)
Kızı bara götürüp sonrada kız sarhoş oldu diye şikayet eden erkek iticiliği ile yarışamaz.
Sadece kızlar için değil, herkes için geçerli olan durumdur.
iticidir ama rahat vurulur, zorluk çıkarmaz ve gerginlik yaratmaz. ev ortamında kullanınız.
-kalkarız birazdan, son olsun bunlar.

* ya sen ne karışıyorsun, içemiyorsan içme sen ben işiçemmm, alla allaa yaa. (normalden oldukça yüksek bir ses tonu ile) şşş bakcan mı? bana bi tane daha!

bu sesleniş ile etrafın dikkati çekilir, hanım kişi kendine doğru dönen bakışların mahiyetini biraz da götünden anlayarak özgüven patlamaları yaşayacağı 1 saate girilir. bu dakika itibariyle ''sana afiyet olsun'' deyip kalkılamaz. bilirsin ki it, çakaldan bol bi'şey yoktur bu memlekette. taksicisinden, garsonuna, büfecisinden, tinercisine... en iyi ihtimalle ayıldığında yavşak adam olursun, kötü ihtimalle 3. sayfada görürsün.

* ben... ben aslında... ben var ya... ben...ben... lan sen de... ben... ben...

alttan aldıkça çoşar, dişleri sıktıkça sesi yükselir, gerildikçe cesaretle üzerine oynar. bu 1 saat önemli, bu gece için mutlu son ağlama krizi, sümük ve kusmuk. acı son ise havada uçan sandalyeler,şişeler acil ya da karakolda biteni.
Yoktur. Sarhoş kız çekiciliği vardır. Evet.