bugün

sarhosken eski sevgiliyi arayıp şarkı söylemekten bir nebze daha iyi olan eylemdir. Yapmayın, var olan değeriniz de düşüyor.
serfoş kişi mesajı sevgiliye diye başkasına gönderebilir, yazmak istediklerinden bambaşka şeyler yazabilir, yazmak istediğini doğru bir şekilde yazamayabilir; zira konuştuğu gibi yazarsa çok yanlış yazar.
velhasıl hiç uygun bir davranış değildir serfoşken sevgiliye mesaj atma.
yapılmaması gereken atraksiyondur.

gazla çalışan araba tekler, birader.
sevgiliye gider yapmaktır.
kontrolsüz yazılan mesaj ertesi gün için pişmanlık duygusunu da ortadan kaldırır , çünkü adam ne yazdığını bile bilemeyecek halde sadece tuşlara basar.

- cen sfmi sevğyruoum sejtni 2ok örkedim
+ anlamadım faruk
- ahjpmgapmgapjgmğ
+ neyine güldün bunun
- ?apdpa?
+ ambulans çağırıyorum evdeysen

ertesi gün

"ulan iyi ki bişey anlaşılmamış , seninle sevişmek istiyorum yazacaktım random gülmüşüm , neyse iyi bari "
(bkz: gülücüğe odaklan)
" seni hala çok seviyorum. Seni üzdüğüm için özür dilerim ama başka türlü birbirimizden kopamazdik. Hiç kimsenin seni üzmesine izin verme. Umarım bundan sonra hayatında çok mutlu olursun. "

Gibi bi mesaj atmaktir. Üzmez, aksine " Ahaha salak" diye kahkaha attırir.
Aslında sarhoşken hiç bi sıkıntı yokmuş gibi gelsede sabah uyanınca, ıyyy nekadar mal bir insanım lan ben deyip arkadaşlarına o mesajın varlıgından hiç bahsetmeme halidir.
EĞER SEVGiLiYSE GELiP SiZi ALMASI, SONRA SEVEREK UYUTMASI GEREKiR.
ben yaparsam asla sorun teşkil etmez. çünkü ben ayıkken sarhoşum. içince ayılıyorum. o yüzden ayık kafayla attığım mesajları toplayabilmek için içmem gerekiyor. içemiyorum. sakat çok sakat var çok.
ayıldığınız zaman, 'Keşke yapmasaydım' diyerek kafanızı duvarlara vurmanıza, pişman olmanıza ve utanmanıza sebep olan eylemdir.
"sarhoşken telefon kullanmak araba kullanmaktan tehlikelidir" sözünü hatırlatır. aman diyim.
(bkz: pişman olmak) ile sonuçlanır.
sarhoş kafayla eski sevgiliye mesaj atmaktan daha tehlikeli bir durum. özellikle sarhoşluk mertebesine ulaştıktan sonra kendine, fiziksel veyahut ruhen zarar verme eğilimleri gösteren bir mazoşist iseniz çok daha tehlikelidir. ilişkinizin (ilişki ne lan?) sabaha çıkması pek de ihtimal dahilinde değildir açıkçası. telefonunuzu kapamayı ihmal etmeyin, ondan sonra, kendinizi alttaki gibi bir mesaj atarken yakalanırsanız yok efendim şöyleydi, yok yok böyleydi diye gelmeyin bana.

-niye bana vermiyorsun haa?? niye yaa?!

yaa yaa.