bugün

Ben bugün bunu duydum. Aynen böyle savunma yapan ve arabada dombra erdoğan ile dolaşan birinden işittim bunu. Gerçekten samimi biçimde şu aşağıdaki cümleyi kurdu.

--spoiler--
Cehape ve mehape gibilerinin saldırmaları sonucu birilerinin hatırlatması gereken realitedir bu. Akp tek başına mı getirdi bu memleketi bu hale.

Sanki bütün bakanlar akp li bütün milletvekilleri akp li her kararı bunlar veriyor. Ayıptır ya biraz bilmek lazim... Mecliste cehapeli mehapeli vekillerde var yani.
--spoiler--
cehaletin eseridir.

akp'nin nası seçmen kitlesine sahip olduğunu görün işte.
Hiç yani.
işiniz gücünüz agebe...
Adamlar yol yapmaktan 3 gün gömlek değiştiremedikleri oldu.
Cami yoktu memlekette.
Hepsi ahırdı.
O arada sızmalar falan olmuş.
Bu kadar saf ve iyi niyetli insanları mağdur etmeyin kardeşim yav.
Herkesi kendileri gibi görmüşler. Kandırılmışlar ...
Ayıptır günahtır. Yani...
Sanki hepsi akp bakanı akp milletvekili... Hiç. Ne yapalım yani birkaç örgüt devlete sızdıysa. Chp nin bakanları mhp nin bakanları farkedemedi biz mi edeceğiz.
Hiç yani...

Sanki devleti hep akp yönetti her bakanlık her milletvekili akp liydi. Ayıptır ya meclise bak bi sürü başka partili vekil var. Bunlar ne yapmış işte bu chp li ve mhp li vekiller cemaati devlete sızdıran adamlardır. Atamaları falan hep bunlar yapmıştir. Net.

Seninleyiz reis!
Sanki bütün milletvekilleri akp li bütün bakanlar bütün yönetim akp nin elinde. Bu nedir ya ramazan topu patlasa "akp" diyor millet.

işte bunlar hep israilin oyunu. Çok net. Müslümanları hedef göstermek tek amaç.
(bkz: dolar çıkıyor diye akp ye bok atmak)
Akp nin üzerine oynanan oyunları göremeyenlere hatırlatma. Sanki 15 yıldır akp tek başına yapıyo herşeyi o kadar başka partili milletvekili var bunlar yok mu yani karar alırkene allah allah ya. Hiç...
son yıllarda mhp'yi de yanına aldı hakkını vermek gerek.
Çok net gerçek. Mecliste sadece akp yok malum partide var. Çoğu kanun ve olay bunların eseri.

Mutlumusun cehape! Hııamına!
güncel Önemli Başlıklar