bugün

steam de şu an 3.60 tl olan aksiyon strateji karışımı oyun. oyunun konusuna gelecek olursak, iki kardeş var bunların kız kardeşlerinin içine bir şey kaçmış. neyse kız kardeşlerini kurtarmaya çalışıyorlar. tabi bunları yaparken kurtlarla, kurt adamlarla falan kapışıyorsunuz. bir de şeytan var bunların lideri hep o ibne gönderiyor sizin ormanınıza bunları . siz kendi topraklarınızı gerek bireysel gerekse tuzaklarla korumaya çalışıyorsunuz. ilk başlarda teker teker geliyorlar aldanıyorsunuz kolaymış ya diye sonra korumanız gereken harita büyüyor. yaratıklar güçleniyor. tabi siz de bazı skill sahibi oluyorsunuz. daha çok paraya sahip oluyorsunuz ancak yalnızsınız, yalnızlık çok zor. hani bazen kurt adam sana saldırınca yanında birinin olmasını istersin ya hani bir sıcaklık öhöm öhöm neyse konu dağıldı. arkadaşlar oyuna daha yeni başladım bilgim bu kadar. capslerle göstermek isterim. yarın indirimin son günü bu arada sonrasında 24 tl olacak.

görsel

ben bu izbandut olanı seçtim. karakterimizin biri böyle.

görsel

burada kurt adamın ağzına baltayla vururkene.

görsel

bu başlangıç haritası.

görsel

bu ise demek istediğim harita büyümesi. hasikomeya falan diyorsunuz yani. dört koldan saldırıyorlar.